
Війська глави Чечні Рамзана Кадирова почали залишати блокпости на тимчасово окупованій території Херсонської області, їх замінюють російські війська. Про це повідомляє "24 канал" із посиланням на неназване джерело, передають Патріоти України.
Як розповів журналістам анонімний співрозмовник, кадировські війська заявляють, що повертаються в Чечню. На блокпостах, які раніше контролювали виключно бійці Кадирова, тепер розміщені російські солдати. За даними джерела, виведення "кадирівців" відбувається в кількох населених пунктах регіону.
Один із колаборантів також підтвердив, що невелика колона військової техніки проїхала повз кафе "Наірі" поблизу Антонівки, а потім повернулася назад. Через деякий час стався вибух, унаслідок якого частина мосту через річку Конка обвалилася у воду.
Крім того, у тимчасово окупованому Каланчаку сталася бійка між "кадирівцями" і дагестанцями. Джерело зазначає, що цей інцидент може бути пов'язаний із давнім конфліктом між Рамзаном Кадировим і сенатором від Дагестану, мільярдером Сулейманом Керімовим.
Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 27.06.26 орієнтовно склали:
На нафтогазовому родовищі Карачаганак у Казахстані на понад 25% скоротили видобуток нафти після того, у Росії зупинився газопереробний завод, що переробляє газ із цього родовища. Про це у п’ятницю, 26 червня, повідомив Bloomberg із посиланням на російс...