
Російських мобілізованих із Дагестану звинуватили у відмові від участі у бойових діях та самовільному залишенні позицій. Наразі проводиться розгляд та кваліфікація дій окупантів, передають Патріоти України.
Про це повідомив Telegram-канал Досьє Шпигуна", з автором якого зв'язався один із мобілізованих військовослужбовців 71 мсп 42 мсд 58 ОА (в/ч 16544, станиця Калиновська, ЧР). Окупант розповів, що разом із 40 своїми товаришами по службі 2 січня перебував під Мар'їнкою Донецької області, де вони потрапили під шквальний артилерійський обстріл із боку ЗСУ.
Водночас вояки держави-агресора були озброєні лише стрілецькою зброєю та не мали засобів зв'язку. Окупанти ухвалили рішення про "відхід" із позицій з метою збереження життів особового складу.
"За словами мого співрозмовника, найменше зволікання коштувало б життя усього підрозділу", – уточнив автор каналу. Коли окупанти повернулися, командування звинуватило їх у боягузтві та брехні, мовляв, жодного обстрілу не було і підрозділ необґрунтовано залишив свої позиції.
Нагадаємо: раніше стало відомо, що в Росії почастішали випадки дезертирства в армії. ЗМІ повідомляли про пошуки втікачів в Астраханській, Ростовській та Волгоградській областях, а також Республіці Калмикія (РФ). Зокрема, до пошуків трьох втікачів в Астраханській області було залучено поліцію. У РФ дезертирство під час мобілізації карається позбавленням волі терміном до 15 років.
Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...