"Не хвилюйтесь, ми вас врятуємо!": Гуморист із Одеси згадав кричущий інцидент у Сочі у 2014 році

Народний артист України, директор театру "Маски" Борис Барський розповів, що у 2014 році в російському Сочі з ним стався кричущий інцидент. Коли артист прибув до міста, до нього підійшли люди та заявили, що врятують зірку з Одеси, де нібито утискають російськомовне населення. Комік відповів росіянам тим, що написав багато книг російською і при цьому отримав звання народного артиста України. Про це Барський розповів в інтерв'ю, передають Патріоти України.

За словами актора, всі його пояснення були безрезультатними. "Говорю про проблему з початку 2014 року. Пам'ятаю, ми тоді в Сочі поїхали. До мене підійшли люди і кажуть: "Не хвилюйтеся, ми вас врятуємо". Запитую: "Від кого?" А вони, мовляв, ви ж в Одесі живете, а там російськомовних утискають. Відповів їм тоді і можу повторити зараз: "Я написав 7-8 книг, усі вони російською мовою. У нас театр, у якому я граю п'ять своїх п'єс російською мовою. Написані вони мною російською мовою. Мені надали почесне звання – Народний артист України. Як мене можна ще ущемити, щоб ви прийшли мене захищати?!". Але без толку всі ці пояснення…", – згадав артист.

При цьому Барський зазначив, що в РФ є і розсудливі люди, зокрема актори. За його словами, це Олег Басилашвілі, Лія Ахеджакова та лідер музичного гурту ДДТ Юрій Шевчук. Зірка вважає, що вони добре розуміють, "чий Крим" і деякі вже 8 років у РФ без роботи.

"А лідер групи ДДТ Юрій Шевчук? Пам'ятаєте, його "випад" зі сцени: "Батьківщина – це не дупа президента, яку треба весь час мусолити, цілувати...". Мені було цікаво, за що його посадять: за те, що батьківщина – це зад президента або що батьківщина – не зад президента (сміється). Він поки не сів, але теж втратив роботу…", – додав комік.

Джерело: УНІАН

"Бл**, огризаються міцно, с*ки": Окупант розповів брату про гідну відсіч української армії під час бою (аудіо)

середа, 27 вересень 2023, 20:30

Розвідка перехопила чергову розмову окупантів, де загарбник скаржиться братові на те, що війна для нього триватиме ще довго, тому що ЗСУ завдають гідних ударів у відповідь на фронті. Аудіозапис розмови опублікувала пресслужба ГУР, передають Патріоти Ук...

Український уряд призначив нових заступників міністра оборони

середа, 27 вересень 2023, 19:30

Кабінет міністрів України призначив нових заступників міністра оборони. Про кадрові зміни в оборонному відомстві повідомив представник Кабінету міністрів у Верховній Раді Тарас Мельничук в Telegram, передають Патріоти України. Зокрема, урядом на посаду...