"Не купуйтеся на кремлівські казки": У МЗС Чехії вказали на цинічний аспект російського удару по Харкову

Російський бомбовий удар по гіпермаркету в Харкові, коли там перебували сотні цивільних, наочно демонструє, чого варті російські пропозиції щодо перемир’я. Про це заявив міністр закордонних справ Чехії Ян Ліпавський на платформі X, передають Патріоти України.

"П'ятниця. Кремлівський цар нібито сигналізує, що хоче миру. Субота – бомбардування гіпермаркету, повного цивільних. Не купуйтеся на кремлівські казки", – написав він.

Ліпавський додав, що на зустрічі міністрів НАТО, яка відбудеться в Празі, він проситиме своїх колег зробити більше для "стримування російського імперіалізму".

Підписання угоди КНДР і Росії обурило Сеул: Уряд Південної Кореї розглядає можливість постачання зброї Україні

п’ятниця, 21 червень 2024, 0:37

Південна Корея – один із найбільших у світі постачальників озброєнь. Проте в Україну Сеул постачати озброєння довго ухилявся, боячись реакції Росії та Китаю. Південна Корея розгляне питання щодо постачання зброї Україні після укладення договору про...

Наймасштабніша DDoS атака в історії: Українська ІТ-армія вдарила по банківській системі РФ. Виведено з ладу платіжну систему "Мир"

п’ятниця, 21 червень 2024, 0:14

ІТ-армія здійснила масштабну атаку на російську банківську систему, включно з інфраструктурою національної системи платіжних карток (НСПК) – оператора карток "Мир". Про це повідомляє пресслужба ІТ ARMY of Ukraine. Внаслідок DDoS атаки ВТБ, Сбербанк, Т...