Не курку ж вкрав. Чого б і ні? "Чиновника, попавшегося на взятке в 66 миллионов гривен, назначили руководителем в фискальной службе", - Бутусов

З нетерпінням чекаємо коментарів уповноважених "Слуг" з приводу такого резонансного призначення

Сергій Лебедько - нове надбання ЗеКоманди

Виконуючим обов'язки начальника Офісу великих платників податків Державної фіскальної служби призначено Сергія Лебедка, зазначають Патріоти України.
Як повідомляє журналіст Юрій Бутусов, у 2017 році чиновник був затриманий на місці злочину при отриманні хабара в 66 мільйонів гривень. «Суд продолжается три года, 18 января новое заседание, представьте изумление судьи, который увидит, что подсудимого повысили в должности и назначили на еще более важный пост?» - пише він на своїй сторінці в соціальних мережах.

По словам Бутусова, сотрудники СБУ задерживали чиновника «на вымогательстве взятки за возмещение налога на добавленную стоимость».

Сейф Лебедька після "колядування"«Лебедко тогда немедленно уволили. А против Насирова (бывший руководитель фискальной службы Роман Насиров. — Авт.) было открыто уголовное дело НАБУ. И вот Насиров продолжает находиться под прицелом НАБУ, его дело передано в Высший антикоррупционный суд. Но его ближайший сотрудник Сергей Лебедко стал при президенте Зеленском „новым лицом“ и успешно сделал карьеру! Это просто поразительно, комедия. Лебедко взяли на взятке на возмещении НДС по одной из крупных компаний, но теперь через три года, Лебедко назначили руководить возмещением НДС для всех крупных компаний. Нет слов», — стверджує Юрій Бутусов.

Хіти тижня. Такого не чекав ніхто: Макрону вліпили ляпаса на вулиці (відео)

вівторок, 15 червень 2021, 3:00

Президент Франції Емманюель Макрон отримав ляпас від невідомого чоловіка під час візиту в департамент Дром. Внаслідок події затримали двох осіб. Про це пише BFMTV. Інцидент трапився у вівторок, 8 червня, після відвідування Макроном ліцею в комуні Тен-л...

З архіву ПУ. Зброя і не тільки: У СБУ показали, що виявили під час обшуків банківського сейфу російського пропагандиста Вишинського (фото)

вівторок, 15 червень 2021, 2:00

У сейфі, крім зброї, зберігалася готівка в іноземній валюті, а також трудовий договір. Служба безпеки України у червні 2018 року провела санкціонований обшук в банківському сейфі голови "РИА Новости Украина" Кирила Вишинського, який підозрюється в держ...