Не кинути напризволяще у новому році: У Конгресі США збираються схвалити додаткову допомогу Україні та Ізраїлю до 25 грудня, - NBC

Лідери Конгресу США сподіваються до Різдва мобілізувати голоси для додаткової військової допомоги для України та Ізраїлю, а також для вдосконалення імміграційної системи, повідомляє NBC News.

Зокрема, лідер демократичної більшості в Сенаті Чак Шумер чітко дав зрозуміти, що ухвалення додаткової допомоги буде для нього пріоритетом у період між Днем подяки та Різдвом.

Він зазначив, що американські законодавці розпочнуть роботу над проєктами допомоги Україні та Ізраїлю, а також імміграційним пакетом, який має забезпечити ресурси для безпеки кордонів.

Голова Комітету у закордонних справах Палати представників Майкл Маккол, який є рішучим прихильником фінансування України та Ізраїлю, регулярно контактує зі спікером Палати Майклом Джонсоном щодо додаткової допомоги.

Маккол нещодавно повернувся з поїздки до Ізраїлю і заявив, що ізраїльські лідери наполягають на якнайшвидшому наданні допомоги з боку США.

Джерело в комітеті повідомило NBC News, що Маккол регулярно отримує дзвінки від лідерів Ізраїлю та України, які все більше занепокоєні тим, що критично важлива підтримка з боку Сполучених Штатів може ніколи не надійти.

Чотири джерела в Сенаті повідомили NBC News, що період між Днем подяки і Різдвом має вирішальне значення, і що як серед республіканців, так і серед демократів існує занепокоєння, що якщо графік зміститься до Нового року, то шанси ухвалити всі чотири пункти плану – допомогу Ізраїлю, Україні та Індо-Тихоокеанському регіону, а також безпеку кордонів – різко зменшаться.

"Моє найкраще припущення, що Ізраїль буде прийнятий окремо, а Україна – в тандемі з прогресом на кордоні", – сказав один із законодавців.

Використовує тактику "сірої зони": Китай посилює тиск на Тайвань перед інавгурацією нового президента острова

неділя, 3 березень 2024, 11:58

Тайвань відчуває постійний "краплинний" тиск з боку Китаю. Його посилення в Тайвані пов'язують із наближенням інавгурації нового президента острівної держави, яка має відбутися у травні. Про це пише агентство Reuters, передають Патріоти України. Презид...

Є нюанс: Коваленко пояснив, чому в лютому збивали менше російських ракет

неділя, 3 березень 2024, 11:30

Протягом лютого показник знищення російських ракет силами протиповітряної оборони був нижчим від звичайного. Це пов'язано насамперед із тим, що окупанти застосовували велику кількість балістичних ракет, передають Патріоти України. Ворог протягом місяця...