"Не лезьте в частную жизнь и не хайпуйте": Дружина Тищенка розповіла про день народження в номерах готелю

Дружина народного депутата від "Слуги народу" Миколи Тищенка заявила, що її день народження, святкування якого в локдаун викликало критику серед українців, проходив у вузькому колі. На своїй сторінці в Instagram Алла Барановська повторила майже те саме, що і її чоловік – захід був закритим і проводився не в ресторані, а в номерах готелю, що не заборонено, передають Патріоти України.

"Кожен запрошений гість здав тест на коронавірус. Я вам скажу, що вже 99% із них з антитілами. Щодо законності. Адвокати та юристи давно дали відповідь і розклали все по поличках", – написала вона.

Дружина нардепа додала, що всі свої витрати декларує згідно із законодавством. Вона також попросила вибачення, якщо когось зачепила ця ситуація. "У мене не було наміру викликати подібні емоції, і своє приватне життя я навмисно не висвітлюю. Я не бачила багатьох близьких більше ніж два роки, і вони зробили мені подарунок – прилетіли до Києва. Давайте без хайпу, гучних фраз і звинувачень", – пояснила Барановська.

Нагадаємо, що з такою ж заявою раніше виступив і сам Тищенко. За його словами, святкування будь-чого в готельних номерах готелів абсолютно не заборонено.

Показала своє ставлення до Кіри Рудик: Нардеп Стефанишина написала заяву про вихід з Голосу на туалетному папері (фото)

четвер, 29 липень 2021, 13:45

На тлі розколу у Голосі народний депутат Ольга Стефанишина вирішила написати заяву про вихід з партії. Про це вона повідомила у четвер, 29 липня, на своїй сторінці у Facebook, передають Патріоти України. . При цьому свою заяву нардеп написала на туале...

Навіть для Італії це чималі розміри: Серед нерухомості Зеленського знайшли 15-кімнатну віллу за 4 мільйони євро (фото)

четвер, 29 липень 2021, 12:15

Так, 2017 року подружжя Зеленських придбало розкішну віллу на 15 спалень в Італії за 4 мільйони євро. "Звичайно, дехто може запитати чи пристойно президенту бідної країни так розкошувати? Як і чому мільйонери Зеленські ніколи не були помічені у благоді...