Не лише Харківщина: Буданов попередив, що РФ може почати наступ ще в одній області

Українські війська зможуть зміцнити свої лінії та стабілізувати фронт протягом наступних кількох днів. Водночас Росія може розпочати новий наступ, але вже в Сумській області.Про це заявив начальник ГУР Міноборони України Кирило Буданов, повідомляє The New York Times.

"Ситуація на межі. З кожною годиною ця ситуація наближається до критичної", – заявив Буданов по відеозв’язку з бункера в Харкові.

За оцінками начальника ГУР, атаки російських військ на північному сході мають на меті розтягнути і без того незначні резерви українських військ та відволікти їх від боїв деінде. Буданов визнав, що саме це і відбувається зараз.

Очільник військової розвідки поінформував, що українська армія намагається перекинути війська з інших ділянок лінії фронту, щоб зміцнити свою оборону на північному сході, але знайти особовий склад було важко.

"Усі наші сили або тут, або в Часовому Яру. Я використав усе, що у нас є. На жаль, у нас більше нікого в резерві немає", – заявив Буданов.

На думку начальника ГУР, українські війська зможуть укріпити свої лінії та стабілізувати фронт протягом наступних кількох днів. Але він очікує, що Росія розпочне нову атаку в Сумській області.

В Україні чехи побудують патронний завод, а американці налагодять виробництво штурмових гвинтівок, - Шмигаль

вівторок, 16 липень 2024, 17:14

Україна та Чехія підписали угоди про спільне виробництво зброї. Про це під час спільної пресконференції з очільником чеського уряду Петером Фіалою розповів прем'єр-міністр України Денис Шмигаль, пише "Європейська Правда", інформують Патріоти України. ...

Міноборони Росії оголосило винагороду за перший знищений F-16 України

вівторок, 16 липень 2024, 16:59

Солдатам Збройних сил Російської Федерації, які першими знищать американський винищувач F-16 або F-15, обіцяють заплатити 15 мільйонів рублів. Про це повідомило російське міністерство оборони, зазначають Патріоти України. . Про намір виплатити цю суму...