Не лише Путін: Піонтковський назвав людей із російської еліти, "абсолютно божевільних" у ненависті до Заходу та України

Представники російської еліти поділяють погляди диктатора Володимира Путіна щодо України та Заходу загалом. Крім президента РФ шизофренічні пориви спостерігаються у низки російських чиновників, передають Патріоти України.

Йдеться насамперед про секретаря Ради безпеки РФ Миколу Патрушева. Про це російський політичний діяч, колишній член Координаційної ради російської опозиції Андрій Піонтковський, розповів в ефірі проекту "Орестократія".

За словами Піонтковського, у російських елітах є кілька абсолютно божевільних чиновників, які відрізняються шизофренічною ненавистю до України. Аналітик зазначив, що до їхнього ряду крім диктатора Путіна належать секретар Ради безпеки РФ Патрушев, а також ідеолог "русского мира" Юрій Ковальчук.

Водночас Піонтковський підкреслив, що більшість інших представників російської еліти також керуються абсурдними імперськими забобонами.

"Є три людини, які абсолютно божевільні – Путін, Патрушев і Ковальчук. Але це не означає, що решта еліти позбавлена цих фанатичних імперських забобонів. Ці три – супершалені. Власне, Путін, швидше, учень у цій трійці. Інтелектуалом там більше виступає Ковальчук: він із вчених. Патрушев – ідеолог російського фашизму (навіть більш явний, ніж філософський Дугін)", – зазначив Піонтковський.

Варто зазначити, що Юрія Ковальчука нерідко називають "близьким радником" та "особистим банкіром" Путіна. На відміну від Миколи Патрушева, котрий любить з'являтися на публіці з Путіним, у мережі практично немає фотографій Ковальчука. При цьому багато аналітиків стверджують, що саме він є ідеологічним поплічником російського диктатора і постійно тримає з ним зв'язок.

Генерал-майор Буданов очолить Міністерство оборони, що абсолютно логічно, - Арахамія

неділя, 5 лютий 2023, 22:41

Генерал-майор Кирило Буданов, який зараз є начальником ГУР, очолить Міністерство оборони. Кого розглядають на його місце поки що невідомо. Чутки про те, що у Міністерстві оборони плануються кадрові зміни, офіційно підтвердив глава фракції "Слуга народу...

Не стосуються питання харчування: Резніков прокоментував оголошення підозри екс-посадовцям Міноборони

неділя, 5 лютий 2023, 22:14

Міністр оборони Олексій Резніков прокоментував інформацію про оголошення підозри колишнім посадовцям міністерства. Про це він сказав на прес-конференції, передають Патріоти України. Коментуючи справи щодо Богдана Хмельницького та В'ячеслава Шаповалова,...