Не лише західна зброя: У Пентагоні зробили уточнення щодо військової допомоги Україні

Міністерство оборони США планує нарівні із західними зразками озброєння передавати Україні стару зброю часів СРСР. В оборонному відомстві зазначають, що це також буде корисним для захисту від російських окупантів, оскільки Збройні сили не вимагають навчання у використанні такої зброї.

У Пентагоні вважають, що нова західна зброя не повинна призводити до зайвого зниження боєздатності ЗСУ на місцях. Про це на пресконференції заявив представник Пентагону Джон Кірбі.

За його словами, війна "стає все більш артилерійською", з обстрілами з далеких дистанцій. Тому США готові постачати Україні західні системи, щоб дати ЗСУ можливість продовжувати військові дії на Донбасі.

При цьому, наголосив Кірбі, це потребує певної підготовки особового складу, а отже, відкликання частини військових з поля бою.

"Ми хочемо переконатися, що тут дотримується правильний баланс, і вони отримують системи, до яких вони звикли, а також системи, які їм необхідні, використання яких не призводить до зайвого зниження їхньої боєздатності на місцях", – сказав Кірбі.

Кірбі зазначив, що з перших днів війни в Україні західні партнери приділяли увагу постачанням саме радянської зброї, якою українські військові навчені користуватися.

"У перші тижні війни був значний і, я думаю, правильний акцент на тому, щоб Україна отримувала системи, на яких вони були навчені, знали, як їх використовувати, вже мали на озброєнні – колишні радянські речі. У цьому ще є потреба. Я маю на увазі, що вони досі використовують ці системи", - заявив представник Пентагону.

Російський сенатор зрікся дочки, яка виступила проти війни в Україні - звинуватив її у "зраді"

субота, 20 серпень 2022, 8:25

Член Ради Федерації РФ від Ханти-Мансійського автономного округу Югри Едуард Ісаков публічно зрікся своєї старшої дочки Діани, яка виступила проти війни в Україні, передають Патріоти України. Ісаков назвав Діану «зрадницею», припустивши, що вона отрима...

Окупантам вже нічим прикритись з повітря: Авіація ЗСУ 11 разів вдарила по позиціях ворога на півдні

субота, 20 серпень 2022, 7:58

Повітряні сили України 11 разів вдарили по позиціях армії РФ на півдні України. Про це повідомляє Оперативне командування "Південь", передають Патріоти України. Зазначається, що ударів було завдано по позиціях ворога в районах Олександрівки, Благодатно...