"Не має відношення до Євросоюзу": У Латвії хочуть обмежити використання російської мови на роботі і в громадських місцях

Країни Балтії чи не найактивніше поривають усі зв'язки з російськими окупантами. Вони першими виступили за скасування шенгенських віз для росіян та готові на подальші радикальні кроки, зазначають Патріоти України.

Кожного дня ізоляція російських окупантів від цивілізованого світу посилюється. Уряди готові навіть на жорсткі обмеження російської мови, адже розуміють, що для окупантів їхня мова – це така ж зброя, як танки чи артилерія.

Латвія готується обмежувати використання російської мови

Міністерство юстиції Латвії почало працювати над Законом про обмеження двомовності. Його мета – обмежити використання мови окупантів на роботі та у громадських місцях.

Як пояснив міністр юстиції Яніс Борданс, ще у 2012 році на референдумі майже 75% латвійців проголосували проти російської як другої державної мови. На жаль, русифікація сягнула таких масштабів, що громадяни Латвії користувалися російською у багатьох сферах, то ж радикальне рішення довелося відкласти.

"Установити заборону використання мови, яка не є мовою Європейського Союзу, на додаток до державної мови під час продажу товарів або послуг. Не виключено, що у телефонних та банківських повідомленнях також буде виключено російську мову", – заявив Борданс.

Він додав, що російську повинні виключити зі сфери державних та банківських послуг. Закон незабаром має бути готовий, його передадуть на розгляд уряду.

Режим Путіна може впасти через мобілізацію: Експерт озвучив можливий сценарій

неділя, 25 вересень 2022, 7:50

Протести в Росії через оголошену в країні мобілізацію можуть стати початком зміни влади в РФ, якщо їх очолить "серйозна організаційна сила". Цю роль може взяти на себе Федеральна служба безпеки (ФСБ) Росії. Таку думку в ексклюзивному інтерв'ю "Обозрева...

У Росії заявили про три хвилі мобілізації - вже зараз беруть без військового досвіду та схильних до алкоголізму (відео)

неділя, 25 вересень 2022, 7:43

У Росії заявляють, що оголошена президентом Володимиром Путіним "часткова" мобілізація проходитиме в три етапи. Усі три хвилі планується провести до 10 листопада, передають Патріоти України. Як повідомляє телеканал "Дождь", в одному з військкоматів сі...