Не міг терпіти капітулянтську політику: Київ попрощався з героєм АТО-ООС Миколою Микитенком, котрий вчинив акт самоспалення (фотофакти)

Попри дощ вранці у суботу, 17 жовтня 2020 року, на Майдані Незалежності у Києві відбулася церемонія прощання з героєм війни з Росією Миколою Микитенком, котрий підпалив себе на Хрещатику на знак протесту капітулянської політики президента Зеленського, зазначають Патріоти України.

«Думаю, як буду горіти? Як Василь Стус ?! Досить сил довести, що Україна понад усе? Дістало !!! Вийдіть всі, побратими, як 24 числа, візьміть зброю в руки, і захистіть нашу рідну Україну!!!». Трохи раніше він же написав: «Підтримайте за всі мої гріхи!!! Слава Україні!!!", - писав за кілька годин до самопідпалу ветеран.

Фоторепортаж з місця події підготовлено Еспресо.TV.

В 2014-му вони теж нібито це зробили: Підозрілі нюанси відведення військ РФ від кордону з Україною

п’ятниця, 23 квітень 2021, 11:57

Аналітики CIT розповіли про те, які нюанси є у відведення військ Росії від українського кордону. Про це повідомляється в акаунті CIT у блогерській платформі Medium, передають Патріоти України. Міністр оборони РФ Сергій Шойгу наказав до 1 травня поверну...

Путін з Лукашенком могли домовитися розмістити війська РФ в Білорусі, розслаблятися зарано: Клімкін вказав на велику загрозу (відео)

п’ятниця, 23 квітень 2021, 11:17

"Є багато даних про те, що сьогодні Лукашенко і Путін могли домовитися про розміщення російських військ в Білорусі", – сказав він. Клімкін зазначив, що зазвичай Рада Федерації РФ не збирається просто так. Як правило, це відбувається для того, щоб зміню...