Не міг терпіти капітулянтську політику: Київ попрощався з героєм АТО-ООС Миколою Микитенком, котрий вчинив акт самоспалення (фотофакти)

Попри дощ вранці у суботу, 17 жовтня 2020 року, на Майдані Незалежності у Києві відбулася церемонія прощання з героєм війни з Росією Миколою Микитенком, котрий підпалив себе на Хрещатику на знак протесту капітулянської політики президента Зеленського, зазначають Патріоти України.

«Думаю, як буду горіти? Як Василь Стус ?! Досить сил довести, що Україна понад усе? Дістало !!! Вийдіть всі, побратими, як 24 числа, візьміть зброю в руки, і захистіть нашу рідну Україну!!!». Трохи раніше він же написав: «Підтримайте за всі мої гріхи!!! Слава Україні!!!", - писав за кілька годин до самопідпалу ветеран.

Фоторепортаж з місця події підготовлено Еспресо.TV.

Зеленський назвав умову, через яку може відмовитися від президентської пенсії

четвер, 22 жовтень 2020, 21:42

Володимир Зеленський припустив, що може відмовитися від президентської пенсії, якщо в країні будуть проблеми з їхньою виплатою та розміром. Президент України Володимир Зеленський в інтерв'ю українським каналам "1+1", "Інтер", ICTV та "Україна" заявив, ...

Якщо створять: Зеленський заявив, що готовий випробувати на собі українську вакцину від коронавірусу

четвер, 22 жовтень 2020, 21:22

У світі немає поки жодної вакцини від коронавірусу, яка пройшла б всі етапи дослідження і була визнана ефективною і безпечною. Президент Володимир Зеленський заявив, що готовий випробувати на собі українську вакцину від коронавірусу в разі її успішного...