"Не могли допустити падіння Києва": Залужний розповів про тактику ЗСУ та головні цілі у перші дні вторгнення Росії

Головнокомандувач Збройних сил України Валерій Залужний розповів про тактику ЗСУ у перші дні російського вторгнення. ЗСУ мали дві стратегічні цілі оборони України, передають Патріоти України.

"Ми не могли допустити падіння Києва", – сказав Залужний. Він також зазначив, що ЗСУ повинні були пролити кров окупантів, навіть якщо в деяких місцях це коштувало б втратою територій. Мета полягала в тому, щоб дозволити росіянам наступати, а потім знищити їх колони на фронті та лінії постачання в тилу.

До шостого дня вторгнення Залужний дійшов висновку, що така тактика працює. Російські окупанти не змогли захопити аеропорти навколо Києва і просунулися досить глибоко.

Крім того, Залужний був здивований помилками Росії, коли ворог стикався з потужним опором або втрачав здатність поповнювати запаси, він не відступав і не переходив на інший підхід. "Вони просто загнали своїх солдатів на бійню", – сказав Залужний.

Польща передислокувала свої ракетні комплекси Patriot до Варшави, - міністр оборони Блащак

неділя, 5 лютий 2023, 23:14

Міністр оборони Польщі Маріуш Блащак повідомив у неділю, 5 лютого про передислокацію зенітно-ракетних комплексів Patriot на військовий аеродром на захід від Варшави, де вони будуть залишатися. Посилення протиповітряної оборони біля польської столиці ві...

Генерал-майор Буданов очолить Міністерство оборони, що абсолютно логічно, - Арахамія

неділя, 5 лютий 2023, 22:41

Генерал-майор Кирило Буданов, який зараз є начальником ГУР, очолить Міністерство оборони. Кого розглядають на його місце поки що невідомо. Чутки про те, що у Міністерстві оборони плануються кадрові зміни, офіційно підтвердив глава фракції "Слуга народу...