"Не може бути мирної угоди в обмін на території": Ліз Трасс потужно підтримала українців

Прем'єр-міністерка Великої Британії Ліз Трасс заявила, що Україна переможе. У жодній мирній угоді не може бути поступок українськими територіями. Про це прем'єрка заявила під час виступу на щорічній конференції Консервативної партії Великої Британії. Вона відбулася у Бірмінгемі, повідомляють Патріоти України.

Трасс впевнена у перемозі України

Британська прем'єрка зазначила, що український народ бореться не лише за свою безпеку. Це боротьба за свободу і демократію в усьому світі. "Незаконна анексія території України Путіним є лише останнім актом його кампанії з підриву демократії та порушення міжнародного права. Ми не повинні піддаватися тим, хто хоче угоди про продаж української землі", – наголосила Трасс.

Вона додала, що за ілюзію миру пропонують заплатити життями українців. "Ми стоятимемо з нашими українськими друзями, скільки б це не тривало. Україна може перемогти. Україна повинна перемогти. І Україна переможе", – заявила очільниця британського уряду.

Члени Консервативної партії відповіли гучними оплесками на слова міністерки. Трасс підсумувала, що президент Володимир Зеленський та український народ оцінять британську "солідарність з ними в цей дуже важкий час".

"Просто м'ясо": Росія відправляє у жорсткі бої каральны загони за досвідом Сталіна

вівторок, 3 жовтень 2023, 15:42

Росія розгортає каральні батальйони за досвідом диктатора Йосипа Сталіна. До їхнього складу входять п’яні "мобіки" та засуджені. Як пише Reuters, Росія зібрала зеків та інших низькоморальних солдат у штрафні підрозділи, відомі як загони "Шторм-Z", і ві...

"Коротше, на війні готуємося до війни": Невдоволені окупанти показали іржаві міни, які їм постачає міноборони РФ (відео)

вівторок, 3 жовтень 2023, 15:25

Російські військові скаржаться на іржаві боєприпаси, які їм постачає зі своїх складів міноборони РФ. Відео з відповідним скигленням загарбники оприлюднили у соцмережах, передають Патріоти України. На ньому видно, що сотні мін, які прибули до них, були ...