Не може "підвісити" в "повітрі" військове відомство держави у війні: Полторак порадився з Зеленським і залишився на посаді, поки

Міністр оборони України Степан Полторак заявив, що написав рапорт на звільнення, тому що поважає конституційне право президента пропонувати парламенту свою кандидатуру на посаду глави оборонного відомства. Про це Полторак сказав журналістам біля Адміністрації Президента, куди його 21 травня викликав президент Володимир Зеленський, зазначають Патріоти України.

“Що стосується моєї роботи? Я зробив все можливе для того, щоб ми створили армію за 5 років. Мені точно не соромно дивитися в очі і вам (журналістам – ред.), і всім українцям”, – зазначив міністр.

Після зустрічі із Зеленським Полторак заявив, що буде виконувати обов’язки глави Міноборони до рішення Верховної Ради про його звільнення з посади.

“Тому що тоді, коли країна знаходиться у стані війни, це дуже небезпечно – залишати Збройні сили без координації системи управління, без керівництва”, – заявив він.

Нагадаємо, 20 травня Полторак направив президенту Володимиру Зеленському, на вимогу останнього, рапорт про відставку із займаної посади.

Хіти тижня. "Ви прийшли розповісти на крові, що були в Іловайську! Тріпло!": Зеленський публічно обізвав майора ЗСУ (відео)

четвер, 27 лютий 2020, 10:00

Майор ЗСУ Роман Ковальов, якому оголосили сувору догану за критику президента України Володимира Зеленського, мав з ним публічний конфлікт ще у серпні 2019 року. Про це офіцер сам розповів в інтерв'ю "4 каналу" і показав відео інциденту, передають Пат...

Це було в важкі часи: Путін раптово заговорив про своїх двійників (відео)

четвер, 27 лютий 2020, 9:57

Президент Росії Володимир Путін раптово заговорив про своїх двійників - вже давно ходять чутки, що у глави Кремля їх багато. Про це він розповів під час інтерв'ю ТАСС, передають Патріоти України. На запитання ведучого, чи справжній він, Путін відповів...