Не може "підвісити" в "повітрі" військове відомство держави у війні: Полторак порадився з Зеленським і залишився на посаді, поки

Міністр оборони України Степан Полторак заявив, що написав рапорт на звільнення, тому що поважає конституційне право президента пропонувати парламенту свою кандидатуру на посаду глави оборонного відомства. Про це Полторак сказав журналістам біля Адміністрації Президента, куди його 21 травня викликав президент Володимир Зеленський, зазначають Патріоти України.

“Що стосується моєї роботи? Я зробив все можливе для того, щоб ми створили армію за 5 років. Мені точно не соромно дивитися в очі і вам (журналістам – ред.), і всім українцям”, – зазначив міністр.

Після зустрічі із Зеленським Полторак заявив, що буде виконувати обов’язки глави Міноборони до рішення Верховної Ради про його звільнення з посади.

“Тому що тоді, коли країна знаходиться у стані війни, це дуже небезпечно – залишати Збройні сили без координації системи управління, без керівництва”, – заявив він.

Нагадаємо, 20 травня Полторак направив президенту Володимиру Зеленському, на вимогу останнього, рапорт про відставку із займаної посади.

Україна залишилася без флоту: У МЗС розповіли про серйозні проблеми

понеділок, 14 жовтень 2019, 7:45

Україна залишилася без Чорноморського флоту, тому завданням влади є посилення і відновлення кораблів на нових принципах для забезпечення безпеки регіону. Про це в інтерв'ю "Радіо Свобода" заявив глава Міністерства закордонних справ України Вадим Приста...