
Міністерство закордонних справ не впливає на підготовку і прийняття ключових рішень. Воно маргіналізоване. Про це в інтерв'ю говорить колишній міністр закордонних справ Павло Клімкін, передають Патріоти України.
"Рішення ухвалюють кілька людей в Офісі президента. Навіщо тоді ми витрачаємо гроші платників податків на МЗС? У зовнішній політиці не можна діяти методом бізнес-рішалова", - наголошує він.
За словами дипломата, обережна системна дипломатія дуже важлива. "Має досвід і розуміння людей, їхню довіру. Адже політика - це люди. Особливо у нас, де немає усталених інституцій. Оцінку ризиків, побудову стратегії не може забезпечити маленька група - лише система. Остаточно вирішує Зеленський - це його сфера відповідальності - за Конституцією. Але без Міністерства не зможе повноцінно діяти", - додає він.
Рейтинг довіри поляків до президента Кароля Навроцького досяг історичного максимуму, перевищивши попередній рекорд, встановлений Шимоном Головнею. Навроцький отримав 54,8% позитивних оцінок довіри. Про це повідомляє Onet із посиланням на опитування IBR...
Бійці мотопіхотної бригади імені кошового отамана Костя Гордієнка показали ураження російської техніки на Вовчанському напрямку. Про це повідомили на сторінці 57-ї окремої мотопіхотної бригади, передають Патріоти України. . За даними підрозділу, росія...