"Не можна допустити, щоб це зійшло йому з рук": Блінкен на Генасамблеї ООН звинуватив Путіна в руйнуванні світового порядку

Російська Федерація руйнує "той самий міжнародний порядок, заради підтримки" якого збирається Рада Безпеки ООН. Оголошена мобілізація в РФ і фейкові "референдуми" на тимчасово окупованих територіях України – презирство до Організації об'єднаних націй. Про це пише CNN, передають Патріоти України.

"Світ не може допустити, щоб це зійшло з рук президенту Володимиру Путіну. Те, що президент Путін зробив на цьому тижні, коли велика частина світу збирається в Організації Об'єднаних Націй, щоб підлити масла у вогонь, який він розпалив, демонструє його крайнє презирство до Статуту ООН, Генеральної Асамблеї ООН та цієї Ради", - заявив держсекретар США Ентоні Блінкен.

За його словами, тепер колективний Захід повинен закликати Путіна припинити "той жах, який він почав". "Скажіть йому, щоб він перестав ставити свої інтереси вище інтересів решти світу, включаючи свій власний народ. Скажіть йому, щоб він перестав паплюжити цю пораду і все, за що він стоїть", - заявив політик.

При цьому він нагадав, що "де б не відступала Російська хвиля, виявляли жах, що залишився після неї" - Буча, Ірпінь, Ізюм – виявляли масові поховання, а ті, що вижили, розповідали про тортури. Високопоставлений американський дипломат закликав Росію припинити брязкати ядерною зброєю, назвавши загрозу Путіна використовувати "всі системи зброї", доступні Росії, "загрозливими, враховуючи намір Росії анексувати великі ділянки України в найближчі дні".

Блінкен також вказав на вплив війни на глобальну продовольчу безпеку і розкритикував російську дезінформацію про ефективність схвалених ВООЗ вакцин.

"Безглузді прохання": Шольц розлютився на політиків у Німеччині за заклики дати Україні винищувачі

вівторок, 31 січень 2023, 9:09

Уряд Німеччини, як і раніше, виступає проти постачань винищувачів Україні. Дебати щодо цього питання слід припинити. Німецькі політики використовують тему з постачаннями бойових літаків не для того, щоб реально допомогти Києву. Тема використовується у ...

На "концерті Кобзона" знов аншлаг: Генштаб ЗСУ відзвітував про втрати росіян станом на 31 січня

вівторок, 31 січень 2023, 8:40

Загальні бойові втрати Росії на ранок 31 січня становлять понад 127,5 тис. осіб. За минулу добу лави "200-х" поповнили ще понад 850 окупантів, повідомив Генеральний штаб Збройних сил України. Загальні бойові втрати противника з 24.02.22 по 31.01.23 орі...