"Не можна розраховувати на мир, якщо не оголосити амністію": Фокін прокоментував свою скандальну заяву

Вітольд Фокін сказав, що не збирається відмовлятися від своїх слів.

Колишній прем'єр-міністр України, а тепер заступник голови переговорної «мінської» групи Вітольд Фокін спробував пояснити свою заяву про необхідність загальної амністії на Донбасі, передають Патріоти України.

Слова Фокіна спровокували скандал і виклик в Раду для пояснень, але парламентер продовжує наполягати на своїй точці зору. «Не можна розраховувати на мир в довгостроковій перспективі, якщо не оголосити загальну амністію, - повторив Фокін в інтерв'ю "Українському радіо". - Я не говорив, що треба помилувати злочинців, які гвалтували, вбивали, знущалися, помилувати садистів... У тексті мого виступу було написано: «Багато злочинів, які повинні бути розслідувані, а винних нехай буде покарано, але сьогодні, щоб припинити війну, моя позиція - не держави, не ТКГ, а моя особиста позиція - потрібно оголосити загальну амністію, провести вибори, вирішити питання особливого статусу окремих районів Донбасу, а найкраще Донбасу».

Фокін уточнив, що не відмовляється зустрітися з депутатами, щоб ще раз донести своє бачення. Парламентаріям запропоновано кілька дат, щоб зустріч пройшла в зручний для всіх день. Поки ж парламентер заручився експертним висновком, що будь-які висловлювання з приводу амністії не порушують громадський порядок і виключають будь-яку юридичну відповідальність.

COVID-19 підкрався непомітно: У Віталія Кличка виявили коронавірус

субота, 24 жовтень 2020, 18:12

Мер Києва заявив, що продовжить працювати віддалено. У суботу, 24 жовтня, київський міський голова Віталій Кличко отримав позитивний тест на COVID-19. Про це столичний мер повідомив на своїй Facebook-сторінці, передають Патріоти України. "Коронавірус п...

"Гонім, як псів": Азербайджан вдарив по ЗС Вірменії із суперзброї (відео)

субота, 24 жовтень 2020, 17:46

Снаряд спочатку проходить повз вірменських позицій, потім робить розворот і б'є. Йдеться про баражуючий боєприпас азербайджанського виробництва, який отримав назву "Iti Qovan". Ці слова недавно були сказані президентом Азербайджану Ільхамом Алієвим: в ...