
Через скрутне становище на фронті Росія сама та через своїх іноземних "посередників" дедалі частіше говорить про необхідність переговорів. Це робиться для того, щоб взяти паузу у війні. Цю паузу ворог планує використати для відновлення своїх сил, заявив в інтерв'ю "Обозревателю" ветеран російсько-української війни, майор запасу ЗСУ Олексій Гетьман, передають Патріоти України.
За його словами, російським окупантам потрібно кілька місяців, щоб підготувати резерви. Та найліпший варіант - призупинити війну та перевести її у стан окопної. "Тобто їм потрібен напівзаморожений конфлікт, на півроку чи навіть на рік. Це ідеальний варіант для РФ", - каже Гетьман.
За цей час, каже майор запасу, росіяни могли б зробити висновки з власних помилок й налагодити виробництво зброї. А далі - завдавати потужних ударів. "Якщо ми зробимо таку помилку, дамо ворогу таку можливість, цей другий удар ми можемо не витримати, навіть із нашими союзниками по НАТО. У цьому полягає велика небезпека", - підсумував Гетьман.
Міністерство оборони України підтвердило, що в окупованому Криму протягом останніх днів було завдано ударів по низці ворожих цілей: об'єктах протиповітряної оборони, нафтобазі та газостанції. Таку заяву відомство оприлюднило 22 червня у Facebook, перед...
Російська влада продовжує посилювати мілітаризацію системи вищої освіти, дедалі активніше інтегруючи навчальні заклади у підготовку кадрів для військової сфери, передають Патріоти Україн з посиланням на Центр протидії дезінформації. Російська влада пр...