Не можна ж бути таким кон'юнктурником: "Ляпіс Трубєцкой" обурив шанувальників, назвавши Зеленського з Єрмаком "воїнами світла"

Музиканту-"бунтівнику" пригадали і його невиразну позицію, щодо масових протестів білорусів проти узурпації влади Лукашенком на нещодавніх виборах

Білоруський музикант і лідер групи BRUTTO Сергій Міхалок обурив шанувальників, назвавши президента Володимира Зеленського “воїном світла”. Відповідне фото він опублікував у себе в Facebook, зазначають Патріоти України.

Музикант і Володимир Зеленський зустрілися в Запоріжжі, куди глава держави прибув з робочим візитом. На оприлюдненому фото Міхалок зображений поруч із Зеленським, який тримає в руках диск альбому “Ляпіс 98”. Під фотографією Міхалок написав “Воїни світла”.

Подібна публікація обурила фанатів музиканта, так як пісня “Воїни світла” гурту Ляпіс Трубєцькой була одним з гімнів Революції гідності в 2014 році. На думку прихильників, Володимир Зеленський не гідний такого звання.

“Воїни світла – це ті, хто боролися до світанку і віддали своє життя за Україну. А це – випадкові дядьки, які очолюють Україну. Ви щось наплутали”, – пишуть користувачі, відзначаючи, що Міхалок став антигероєм власних пісень.

Слід зазначити, що фотографію з аналогічним підписом розмістив у себе в Instagram і сам Володимир Зеленський.

Нагадаємо, перед концертом в Одесі білорус Сергій Міхалок вперше і обурливо для багатьох прокоментував акції протесту в своїй рідній країні.

154 ОМБР зазнала неочікуваного удару: Командира цієї бригади ЗСУ знайшли мертвим

неділя, 28 червень 2026, 19:13

У неділю, 28 червня, було виявлено без ознак життя командира 154-ї окремої механізованої бригади полковника Володимира Олександровича Кононнікова. Обставини смерті офіцера з’ясовуються. Про це повідомило ОК "Південь" на офіційній сторінці у Facebook, п...

Є моменти, які потребують віртуозної роботи: Безсмертний висловися щодо ймовірних ударів по двох білоруських НПЗ

неділя, 28 червень 2026, 18:07

На території Білорусі нафтогін має розвилку в районі Мозиря: одна гілка спрямовує нафту до Новополоцька і далі до Німеччини, друга - до Угорщини, Словаччини, Чехії, Німеччини, передають Патріоти України . Таку думку в етері Еспресо та Slawa.TV вислови...