"Не можуть бути проти президента": Зеленський прирівняв бунт мерів до сепаратизму

Бунт міських голів проти рішень центральної влади президент Володимир Зеленський ставить в один ряд із сепаратизмом. Це шкодить не президенту, а Україні, розповів Зеленський в інтерв'ю журналістам "Української правди", передають Патріоти України.

Він також відреагував на зауваження, що Кам'янець-Подільський на Хмельниччині чепурили перед його приїздом. "Під нас нічого не підмальовують. Ви ж знаєте: зараз вибори місцевої влади. Вони зараз підмальовують тільки під себе. Повірте мені, під нас вони можуть організувати якийсь невеличкий страйк", - сказав президент.

Він вважає, що не всі мери налаштовані проти нього, а ті, хто проти – подібні до сепаратистів, які руйнують цілісність держави. "Вони налаштовані не проти нас – і це не пафос, – а насамперед проти України. Вчора у мене була розмова з Леонідом Макаровичем Кравчуком... Не можуть мери бути проти президента, проти вертикалі влади. Це проти держави. Це чистий сепаратизм, який вони прикривають децентралізацією", - заявив Зеленський.

Люди отримують фейкові листи від "консульства України": Німців кличуть воювати проти РФ

п’ятниця, 9 грудень 2022, 11:45

Громадянам Німеччини розсилають підроблені листи з пропозицією вступати в іноземний легіон України. Їх надсилають нібито від імені генерального консульства України в Дюссельдорфі. Про це речник МЗС України Олег Ніколенко повідомив у соціальній мережі ...

Культове американське політичне видання Politico визначило Путіна всесвітнім невдахою року

п’ятниця, 9 грудень 2022, 11:38

Американське видання Politico визнало російського диктатора Володимира Путіна «невдахою року» через його провальні плани захопити Україну. Президент Росії втратив репутацію не лише у світі, а й у самій РФ. «Мрія Володимира Путіна про велику Росію навря...