Не можуть поділити гроші: У РФ "невтішна" вдова та мати влаштували війну через виплати за "зажмуреного" майора

У РФ родичі "зажмуреного" майора Євгена Захарченка не можуть поділити компенсацію. Дружина загарбника, яку він привіз з окупованого Луганська, від компенсації не відмовляється, а мати - вимагає визнати цей шлюб фіктивним, передають Патріоти України.

Як повідомляють росЗМІ, майора "мінуснули" під Черніговом у березні минулого року. Після 2014 року він вивіз із Луганська жінку, а сестрі і матері нібито заявляв, що це фіктивний шлюб нібито, щоб допомогти жінці отримати російське громадянство. Майор, за словами матері, обіцяв розлучитися, але не встиг.

Тепер жінка з Луганська отримала понад 7 млн рублів за "двохсотого чоловіка" і претендує на квартиру, у якій живе його мати. Жінки влаштували війну за гроші та квадратні метри. Розбірки дійшли до суду.

Як розповіла мати, Захарченко, який був військовим лікарем, вперше поїхав на війну у 2015 році. Тоді він був одруженим та виховував сина. Втім з "відрядження" від привіз колегу-медика Марину. Після цього Захарченко розлучився та одружився із жінкою, яку із собою привіз.

"Син сказав, що хоче допомогти Марині здобути російське громадянство і збирається укласти з нею тимчасовий шлюб, щоб вона оформила необхідні документи. На сімейній раді ми вирішили, що це справа блага, треба допомогти людині. Коротше, заперечувати та відмовляти не стали. Зараз я розумію, наскільки це було безглуздо", - заявила мама Євгена.

Жінка каже, що бачила нову дружину сина всього один раз з 2018 року. Він нібито запевняв, що не бачить з нею майбутнього. Ба більше, мати навіть не знає, чи мешкав її син із своєю законною дружиною.

Після того, як Захарченка "зажмурили", його дружина отримала 7,6 млн рублів, але за похорон та пам'ятник окупанту платила його мати. Крім того, Марині дісталася квартира майора, автомобіль, але й цього їй було мало. Матір згадала, як невістка пригрозила викинути її з квартири, яка офіційно належала "мінуснутому" окупанту.

"Запропонувала мені з'їхати. На моє запитання: "Куди?", вона відповіла: "У тебе ще й дочка є!" Каже: Я законна дружина, я тебе на вулицю викину!", - розповіла мати окупанта.

Мати в суді вимагає, щоб шлюб її сина розірвали та визнали фіктивним. Вдова з цим не погоджується. Ще один родич в суді запевнив, що майор хотів розлучитися, але не знайшов на це часу.

"Те, що зараз відбувається - це знущання з боку моєї свекрухи наді мною, як над вдовою. Мені занадто великою кров'ю та нервами все це обходиться! Я луганчанка, і мене тут, по суті, цькують. Почала цю чвари не я, почала свекруха, звинувативши мене у укладенні фіктивного шлюбу", - прокоментувала сама "невтішна" вдова, але претензії на квартиру та отримання виплат вона відмовилася коментувати.

Український контрнаступ: У командуванні Таврійського напрямку анонсували гарні новини

вівторок, 26 вересень 2023, 19:46

Українські захисники продовжують наступальну операцію на півдні України, зокрема на Мелітопольському і Таврійському напрямку. Про це розповів речник об'єднаного пресцентру Сил оборони Таврійського напрямку Олександр Штупун, зазначають Патріоти України....

У Польщі вимагають екстрадиції ветерана СС "Галичина", який прийшов на засідання в парламенті Канади

вівторок, 26 вересень 2023, 19:27

Міністр освіти Польщі Пшемислав Чарнек відреагував на скандал через вшанування українського ветерана в парламенті Канади. Він вимагає перевірити, чи є підстави для екстрадиції 98-річного Ярослава Гунька, який служив в дивізії Ваффен-СС "Галичина", пере...