"Не ми нападали, не ми анексували території. Ми ж не говоримо про особливий статус Ростовської області": Ветеран АТО жорстко відповів на заяви про "формулу Штайнмаєра"

План мирного врегулювання на Донбасі, відомий як "формула Штайнмаєра", насправді є "формулою Путіна". Про це заявив в ефірі ObozTV ветеран АТО на Донбасі Юрій Кочевенко. На його думку, навіть саме формулювання- " - обрано, "щоб зайвий раз заплутати людей", передають Патріоти України.

"Ви кажіть прямо – ми погоджуємося, що вибори на Донбасі пройдуть без виведення окупаційних військ і без повернення контролю над кордоном України. Це будуть псевдовибори, буде ілюзія, але після доведеться визнати їх", – зазначив Кочевенко.

"Вчепилися в це формулювання. У нас поки що це виглядає як формула Путіна, а не Штайнмаєра. Все-таки хотілося б, щоб відновлення нашої територіальної цілісності і захист державності відбувалося нехай за формулою Зеленського", – додав він.

За словами ветерана АТО, в цій формулі повинен забезпечуватися захист українських національних інтересів. "Не ми нападали, не ми анексували території. Ми ж не говоримо про особливий статус Ростовської області. На нас напали, окупували частину нашої території, загрожують повномасштабним військовим вторгненням досі. І вимагають від нас іти на якісь поступки", – обурився Кочевенко.

Також ветеран АТО нагадав, що на Донбасі, незважаючи на переговори, терористи "Л/ДНР" продовжують обстріли українських позицій "Якщо ми будемо на 82 мм відповідати 120 мм, а на 120 мм – 152 мм, тоді обстріли припиняться. А поки ми взагалі не відповідаємо чи відповідаємо так, що ворог цієї відповіді не відчуває або відчуває слабо, вони будуть так нахабно далі поводитися. Формула президента Зеленського повинна полягати в тому, що ми не віддамо ні клаптика своєї землі. І якщо треба буде стояти – будемо стояти", – додав він.

Джерело: Обозреватель

"Хотят ли русские войны?!": Окупанти за лічені тижні розгорнула в Криму величезний військовий табір. Космічна розвідка виявила приховані докази, - Spiegel

неділя, 18 квітень 2021, 21:10

Супутникові знімки, які отримало німецьке видання, свідчать, що за 30 км від селища Марфівка російські військові побудували базу. Ще 15 березня територія була порожньою, а 2 квітня вже видно чимало транспортних засобів та надбудов. . Аналіз супутников...

"Будут лепить теперь историю про "распятого подростка?": Найманець "ДНР" вистрілив в 15-річну дівчинку та втік

неділя, 18 квітень 2021, 20:44

Член незаконних збройних формувань так званої «ДНР» вистрілив в дівчинку-підлітка і втік. Про це повідомив український блогер, який пише під ім'ям Фашик Донецький, передають Патріоти України.