Не Миколаїв: Кім розповів, яке місто України армія РФ може атакувати наступним

Глава Миколаївської ОВА Віталій Кім вважає, що російські окупанти можуть обійти Миколаїв та піти на захоплення Одеси, передають Патріоти України.

За його словами, зараз немає скупчення військ і не йде підготовка до нападу ворога на Миколаївському напрямку, тому що усі сили армії РФ сконцентровані на сході України. При цьому дії загарбників нелогічні.

"Їм потрібно, щоби ми жили гірше, ніж вони. Для того, щоб електорат Путіна не говорив: "Дивіться, в українців вийшло жити добре, процвітати після революції. Давайте і у нас!". Тобто їхня мета - знищення економіки України і підняття свого рейтингу", - сказав Кім в інтерв'ю виданню Українська правда.

Він вважає, що в цьому контексті окупантам не потрібен Миколаїв, тому що там не так багато того, що можна вивозити і красти. "Унітази не найновіші. Тому не вважаю, що у них Миколаїв як стратегічна точка. Вони можуть його обійти та піти в бік Одеси", – припустив глава ОВА.

Кім також розповів, що росіяни вже знищили або пошкодили близько 6200 об'єктів в Миколаєві, з них близько 4000 - це будівлі, будинки, приватні й багатоповерхові. Також серед пошкоджених будівель понад 200 лікарень. "Дуже багато інфраструктури зараз. Втричі більше, ніж було 2 місяці тому", – додав глава ОВА.

Добре знають, що на них чекає: Співробітники ФСБ масово відмовляються їхати в Україну навіть за великі гроші

п’ятниця, 12 серпень 2022, 14:19

Співробітники Федеральної служби безпеки Росії масово відмовляються їхати на війну в Україну. Вони не погоджуються навіть за підвищення зарплати в 6-8 разів і додаткові пільги. Відповідною інформацією поділилися автори Telegram-каналу "Можемо пояснити"...

Був завербований ще у 2019-му: СБУ затримала "розконсервованого" агента ФСБ, який наводив ракети на Харківську ОДА

п’ятниця, 12 серпень 2022, 14:00

Затримано коригувальника російських загарбників, який наводив ракетні удари супротивника на об'єкти міської інфраструктури Харкова. Про це у п’ятницю, 12 серпня, розповіли у Службі безпеки України, інформують Патріоти України. Як повідомляється, зловми...