Не минуло й дня: Путін знайшов заміну Медведєву

Новим прем'єр-міністром Росії замість Дмитра Медведэва, який подав у відставку в складі всього уряду, стане глава Федеральної податкової системи РФ Михайло Мішустін, кандидатуру якого на посаду глави уряду запропонував президент Росії Володимир Путін. Про це повідомляє прес-служба Кремля.

Як сказано в повідомленні, Путін провів робочу зустріч з Мішустін і запропонував йому зайняти посаду прем'єр-міністра. Мішустін погодився прийняти цю пропозицію.

Відомо, що Михайло Мішустін народився 3 березня 1966 року в Москві. Закінчив Московський верстатоінструментальний інститут за фахом "системи автоматизованого проектування" в 1989 році.

З 1992 по 1995 рік був директором тестовій лабораторії Міжнародного комп'ютерного клубу. У 1995 році став заступником гендиректора і головою правління Клубу.

У серпні 1998 року Мішустін був призначений на посаду заступника керівника Державної податкової служби Росії. З березня 1999 до березня 2004 року був заступником Міністра Російської Федерації по податках і зборах.

З березня 2004 року по грудень 2006 року очолював Федеральне агентство кадастру об'єктів нерухомості. З січня 2007 по березень 2008 року керував Федеральним агентством з управління особливими економічними зонами. У березні 2008 року став президентом групи компаній UFG ( "ОФГ Інвест").

6 квітня 2010 року отримав посаду керівника Федеральної податкової служби. Доктор економічних наук. Дійсний державний радник РФ I класу.

Хіти тижня. Один з найбагатших людей світу: Яку спадщину залишив померлий султан Оману

неділя, 19 січень 2020, 1:00

Абсолютний владика Омана Кабус бен Саїд, який помер на 79-му році життя, був одним з найбагатших монархів у світі, і міг собі дозволити величезну кількість палаців та апартаментів. Султану Кабусу належало 2 великих палаци в Салалі — Хісн та Аль-Мамура,...

Хіти тижня. Путін назвав Меркель свої вимоги по Донбасу (відео)

неділя, 19 січень 2020, 0:35

Російський президент сподівається на внесення змін до Конституції України. У суботу, 11 січня, президент Росії Володимир Путін обговорив у Москві ситуацію на Донбасі з канцлером Германії Ангелою Меркель, в ході переговорів заявив, що сподівається на вн...