Не "миротворці"? Пашинян проговорився, як росіяни можуть втрутитися в конфлікт у Нагірному Карабасі

Ніколу Пашиняну в Нагірному Карабасі потрібні не миротворці, а бойові одиниці, солдати, які брали б участь в бойових діях.

За словами Пашиняна, Росія може брати участь в конфлікті в форматі "превентивних операцій проти бойовиків". Крім того, Пашинян в інтерв'ю російському "Інтерфаксу" прозоро натякнув, що не має наміру визнавати Нагорний Карабах азербайджанською територією, сказавши, що жителі регіону повинні мати право на самовизначення, повідомляють Патріоти України.

Про те, що участь Росії в карабаському конфлікті навряд чи обмежиться тільки військовими поставками для Вірменії, експерти говорили і раніше. Але передбачали, що російські війська будуть введені в Карабах під виглядом миротворців. Однак в реальності все виявилося трохи інакше.

Нікол Пашинян заявив про загрозу тероризму і заявив про намір боротися з ним за допомогою Росії. Виходить, Пашиняну в Нагірному Карабасі потрібні не миротворці, а бойові одиниці, солдати, які брали б участь в бойових діях. Втім, про миротворців Пашинян теж говорив, щоправда, не називаючи, кого саме він хотів би бачити в Карабасі в цій якості.

Хіти тижня. Сотні протестувальників захопили і підпалили будівлю парламенту

субота, 28 листопад 2020, 0:35

Президент відреагував на демонстрації через повідомлення в своїх соціальних мережах. Сотні протестувальників захопили Конгрес Гватемали в цю суботу і підпалили кілька кімнат всередині. Депутатів всередині будівлі парламенту не було, передають Патріоти ...

"Підступний Держдеп" знає все: США розкрили чисельність російських найманців в Лівії

субота, 28 листопад 2020, 0:21

Пріоритетними завданнями групи Вагнера в Лівії є оборона Сирта, авіабази Аль-Джуфра і оборонної лінії між двома цими пунктами. Стали відомі подробиці масштабної операції в охопленій громадянською війною Лівії, зокрема чисельність «російських найманців»...