Не на часі: Зеленський відхилив фінансування добудови музею Голодомору у Києві

Президент України Володимир Зеленський ветував законопроєкт № 9437 про виділення додаткових 573,9 млн грн на завершення будівництва Національного музею Голодомору-геноциду. Про це повідомив народний депутат Ярослав Железняк, передають Патріоти України.

В парламенті пояснювали необхідність виділенння коштів на завершення будівництва другої черги Національного музею Голодомору в Києві, щоб пришвидшити введення об’єкту в експлуатацію. На його платформі заплановані основні заходи до 90-х роковин Голодомору.

Водночас багато політиків та активістів критикували це рішення, мовляв, навіщо зараз витрачати такі величезні кошти на музей, коли нашим захисникам бракує автомобілів та дронів на фронті.

Королівський дарунок Україні: Як шведські літаючі радари ASC-890 на службі ЗСУ змінять війну проти російських загарбників (відео)

четвер, 30 травень 2024, 3:25

Як вже писали ПУ, Швеція оголосила про новий пакет військової допомоги Україні на 13 млрд шведських крон (близько 1,23 млрд доларів), який стане найбільшим із початку повномасштабного вторгнення РФ. 16-й пакет військової допомоги включає навіть те, чог...

"Только сделали и, бл*дь, в другое место": Окупанти жаліються, що їм на Бєлгородщині дали наказ рити окопи (аудіо)

середа, 29 травень 2024, 23:16

Російські окупанти жаліються, що їх перекидають “з місця на місце” у Бєлгородській області. Там їм доводиться рити окопи, після чого їх посилають “відпрацьовувати” іншу територію. Про це свідчить розмова окупанта з його дружиною, яку перехопило ГУР Мін...