
У Росії її 20 вересня стався масовий обвал фондових ринків. Акції на Московській біржі впали після оголошень фейкової "влади" на окупованих територіях України про "референдуми". Також вплинули плани уряду РФ збільшити податки. Так, до середини дня індекс Мосбіржі обвалився на 5,77% – до 2290,22 пунктів, а РТС – на 5,56%, до 1201,86 пунктів. Трохи згодом падіння індексу Мосбіржі відкотилося до 4%, проте котирування залишились у червоній зоні, інформують Патріоти України.
Активно розпродаються акції ГМК, "Лукойлу", "Роснафти" та Сбербанку. Падає також "Газпром" та технологічні компанії "Яндекс" та VK. На ситуацію вплинула низка новин. Спочатку зниження почалося після повідомлень про те, що уряд РФ планує збільшити вивізне мито для експортерів і зібрати з них додаткові понад 3 трлн руб. у 2023-2025 роках.
Ситуація на ринках помітно посилилася після заяв "влади" т.зв. "ДНР" та "ЛНР", а також окупантів у Херсонській та Запорізькій областях про заплановане "приєднання" до Росії. Вони оголосили "референдуми" на 23-27 вересня.
Внаслідок потужного вогневого ураження Сили оборони Півдня змусили окупантів відступити із займаних позицій. У Регіональному управлінні Сил територіальної оборони "Південь" ЗС України повідомили, що на Кінбурнській косі піднято український прапор, пер...
У Ризі відкрили завод з виробництва зенітних ракет компанії Frankenburg Technologies, передають Патріоти України. На заводі виготовлятимать протидронові ракети Mark I, розповіли у компанії. Ризький завод складатиме електроніку ракет та бойові частини. ...