"Не надо драматизировать ситуацию": Лукашенко зробив дивну заяву про "російський" Крим

Президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що Україна повинна бути єдиною і неподільною, однак при цьому сказав, що Крим, швидше за все, їй повернути не вдасться. Про це він повідомив на зустрічі з представниками українських ЗМІ, передають Патріоти України.

"Не треба драматизувати ситуацію, що десь живуть угорці в Україні, поляки та інші. Цей українські угорці, це українські поляки. Я так це розумію. Нехай на мене ні угорці, ні поляки не образяться. І для мене свято: Україна повинна бути єдиною і неподільною. На цій платформі в гарячі оонівські дні або без них ми будемо будувати відносини з нашими сусідами, і перш за все з нашою Україною", - сказав Лукашенко.

Однак, коли одна з журналісток задала президенту Білорусі пряме запитання про те, чи поверне Росія окупований Крим, Лукашенко заявив, що не вважає це за можливе в доступному для огляду майбутньому. "Мені здається, ні. Це питання закрите раз і назавжди", - вважає Лукашенко.

Хіти тижня. Врахували керченський досвід, або "Хунта" винахідлива: З Одеси до Бердянська перекинули ще два бронекатери ВМСУ (відео)

середа, 30 вересень 2020, 18:30

Військово-морські сили України посилюють свою присутність на Азові, розбудовуючи стратегічну базу в Бердянську зокрема. 22 вересня на військово-морську базу “Схід”, яка розташована у Бердянську, доставили ще два катери Військово-Морських сил України, п...

Хіти тижня. "Це усе - гібридна війна": Єрмак нервово відреагував на скандальне журналістське розслідування

середа, 30 вересень 2020, 18:00

Глава Офісу президента Андрій Єрмак прокоментував журналістське розслідування Любові Величко, в якому називаються подробиці того, як стався провал операції із затримання «вагнерівців», і що фігуранта справи МН17 Володимира Цемаха обміняли завдяки хабар...