"Не надо драматизировать ситуацию": Лукашенко зробив дивну заяву про "російський" Крим

Президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що Україна повинна бути єдиною і неподільною, однак при цьому сказав, що Крим, швидше за все, їй повернути не вдасться. Про це він повідомив на зустрічі з представниками українських ЗМІ, передають Патріоти України.

"Не треба драматизувати ситуацію, що десь живуть угорці в Україні, поляки та інші. Цей українські угорці, це українські поляки. Я так це розумію. Нехай на мене ні угорці, ні поляки не образяться. І для мене свято: Україна повинна бути єдиною і неподільною. На цій платформі в гарячі оонівські дні або без них ми будемо будувати відносини з нашими сусідами, і перш за все з нашою Україною", - сказав Лукашенко.

Однак, коли одна з журналісток задала президенту Білорусі пряме запитання про те, чи поверне Росія окупований Крим, Лукашенко заявив, що не вважає це за можливе в доступному для огляду майбутньому. "Мені здається, ні. Це питання закрите раз і назавжди", - вважає Лукашенко.

Хіти тижня. Скандальний митрополит УПЦ МП, котрий називав Різдво 25 грудня "антиправославним", урочисто відсвяткував його у Будапешті

субота, 18 січень 2020, 2:00

25 грудня 2019 року скандальний митрополит Запорізький і Мелітопольський церкви Московського патріархату Лука відслужив різдвяну літургію в Успенському кафедральному соборі Будапешта. Про це із посиланням на пресслужбу православної парафії в місті Хеві...

Хіти тижня. ​Євген Кисельов почав працювати в авторській програмі на новому телеканалі Ахметова

субота, 18 січень 2020, 0:35

Телеведучий Євген Кисельов, котрий нещодавно залишив телеканал "Прямий", в січні починає працювати на телеканалі "Україна 24", який належить Рінату Ахметову. Про це повідомив Telegram-канал Klymenko Time, зазначають Патріоти України.