"Не надо драматизировать ситуацию": Лукашенко зробив дивну заяву про "російський" Крим

Президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що Україна повинна бути єдиною і неподільною, однак при цьому сказав, що Крим, швидше за все, їй повернути не вдасться. Про це він повідомив на зустрічі з представниками українських ЗМІ, передають Патріоти України.

"Не треба драматизувати ситуацію, що десь живуть угорці в Україні, поляки та інші. Цей українські угорці, це українські поляки. Я так це розумію. Нехай на мене ні угорці, ні поляки не образяться. І для мене свято: Україна повинна бути єдиною і неподільною. На цій платформі в гарячі оонівські дні або без них ми будемо будувати відносини з нашими сусідами, і перш за все з нашою Україною", - сказав Лукашенко.

Однак, коли одна з журналісток задала президенту Білорусі пряме запитання про те, чи поверне Росія окупований Крим, Лукашенко заявив, що не вважає це за можливе в доступному для огляду майбутньому. "Мені здається, ні. Це питання закрите раз і назавжди", - вважає Лукашенко.

Хіти тижня. Шойгу перекидає до кордону з Україною частини з Центрального військового округу (фотофакти)

неділя, 11 квітень 2021, 2:00

Російська дослідницька група Conflict Intelligence Team (CIT) оприлюднила докази перекидання до українського кордону частин армії РФ Центрального військового округу, зазначають Патріоти України. Дослідники зазначають: "2 квітня в TikTok з'явилося черго...

Хіти тижня. Путін ходить по лезу ножа: Орєшкін розповів, навіщо Кремль хоче роздмухати конфлікт на сході України

неділя, 11 квітень 2021, 1:00

У президента Росії Володимира Путіна залишається все менше способів підняти рейтинг перед виборами - про це заявив російський політолог Дмитро Орєшкін в програмі "Сьогодні День" на каналі "Україна 24", передають Патріоти України. "Звичайно, в Кремлі ду...