"Не надо драматизировать ситуацию": Лукашенко зробив дивну заяву про "російський" Крим

Президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що Україна повинна бути єдиною і неподільною, однак при цьому сказав, що Крим, швидше за все, їй повернути не вдасться. Про це він повідомив на зустрічі з представниками українських ЗМІ, передають Патріоти України.

"Не треба драматизувати ситуацію, що десь живуть угорці в Україні, поляки та інші. Цей українські угорці, це українські поляки. Я так це розумію. Нехай на мене ні угорці, ні поляки не образяться. І для мене свято: Україна повинна бути єдиною і неподільною. На цій платформі в гарячі оонівські дні або без них ми будемо будувати відносини з нашими сусідами, і перш за все з нашою Україною", - сказав Лукашенко.

Однак, коли одна з журналісток задала президенту Білорусі пряме запитання про те, чи поверне Росія окупований Крим, Лукашенко заявив, що не вважає це за можливе в доступному для огляду майбутньому. "Мені здається, ні. Це питання закрите раз і назавжди", - вважає Лукашенко.

Хіти тижня. "Грохот, как в четырнадцатом году": Жителі окупованих Донецька і Макіївки повідомляють про потужний обстріл

неділя, 8 грудень 2019, 7:00

Російські найманці допомагають Путіну підготуватися до переговорів? Сьогодні вночі та рано вранці жителі непідконтрольних Україні Донецька і Макіївки повідомляють про сильний нічний обстрілі важким озброєнням, передають Патріоти України. У соціальних м...

Росія перетворює Крим на плацдарм для агресії в регіоні, - український дипломат

неділя, 8 грудень 2019, 6:30

Росія поступово перетворює анексований півострів Крим на військовий полігон, витісняє українців та кримських татар, створює плацдарм для подальших агресивних дій у Чорноморському регіоні. Про це в інтерв’ю Укрінформу розповів заступник міністра закордо...