"Не перевалковий пункт для відпустки": У Фінляндії почнуть скорочувати кількість виданих росіянам віз

Обмеження щодо віз росіянам у Фінляндії почнуть діяти від вересня. Очікується, що кількість шенгенських віз громадянам країни-терористки скоротиться до однієї десятої від нинішнього рівня. Про це заявив міністр закордонних справ країни Пеккі Хаавісто, передають Патріоти України.

За його словами, у країні уповільнять процес видавання віз. Наприклад, виділять лише один день на тиждень для подання заяв росіян на туристичну візу.

"Насправді це може означати, що у понеділок ви можете подати заяву на отримання туристичної візи, а з вівторка по п'ятницю - на візу з сімейних обставин, навчання, роботи або з інших поважних причин", - пояснив міністр.

Хаавісто наголосив, що Фінляндія не може бути перевалковим пунктом для відпустки в Європі для росіян. "Після коронавірусу помітне збільшення турпотоку з Росії, коли ми намагаємося допомогти українським біженцям. Це недоречно, що Фінляндія стала перевалочним пунктом для відпустки в Європі", - наголосив він.

Кремль призначив верховного гауляйтера анексованих територій України

четвер, 6 жовтень 2022, 7:00

У Росії призначили куратора незаконно анексованих територій Донецької, Луганської, Херсонської та Запорізької областей. Про це пише російська РБК. . Прем'єр-міністр РФ Михайло Мішустін підписав указ про те, що «розвитком нових територій» керуватиме ...

Під Путіним "захитається крісло", в РФ починається війна всіх проти всіх, - експерт

четвер, 6 жовтень 2022, 6:53

Після провалів на Харківщині, втрати Лиману і систематичної втрати територій на Херсонщині у країні-агресорці Росії починають шукати винних у своїх бідах. У РФ незадоволені поразками, і всередині держави посилюються внутрішні протиріччя, передають Пат...