"Не по-братски": Росіяни вимагають пояснень від білоруського вишу, команда "КВН" із якого відмовилася їхати в Крим

Політолог Мезюхо заявив, нібито подібна поведінка вступає у протиріччя із Домовленістю про створення Союзної держави.

У Криму вимагали пояснень від білоруського університету, студенти якого відмовилися їхати в окупований півострів на виступ КВН, повідомляють Патріоти України.

Заяву зробив місцевий політолог Іван Мезюхо, який виступає від імені місцевої громадської організації: російська спільнота в Криму обурена вчинком команди КВН "Діти Тьюринга" з Мінська, які прийняли рішення не брати участь в чвертьфіналі турніру. Своє рішення білоруси пояснили тим, що після відвідування окупованої території можуть потрапити під санкції України, а це для них неприйнятно.

Мезюхо склав звернення на ім'я ректора вишу, яке потрапило в руки журналістів видання "Крим.Реалії". Російський політолог заявляє, що відмова команди відвідувати окупований Крим відображає позицію не тільки студентів, але й самого БГУ. За його словами, відмовляючись відвідувати півострів, виш говорить про небажання визнавати Крим частиною Росії. Це, в свою чергу, суперечить договору про створення Союзної держави Москви і Мінська. Мезюхо вимагає від університету офіційного коментаря з приводу ситуації, що склалася.

"Учитывая информационный резонанс вокруг этой истории, хотелось бы, чтобы вуз высказался на эту тему, ведь в данном случае речь идет о серьезном политическом вопросе взаимного признания границ участниками Союзного государства. Непризнание Крымского полуострова частью России напрямую противоречит Договору о создании Союзного государства", – заявляє російський політолог.

Зловмисник втік: На Саакашвілі напали з заточкою (відео)

четвер, 1 жовтень 2020, 19:14

Інцидент стався в київському ресторані Fabius, що розташований на Столичному шосе. 30 вересня на Михайла Саакашвілі вчинили замах. Політик живий і, судячи з усього, не постраждав, інформують Патріоти України. . Інцидент стався в київському ресторані F...

"Український синдром": Вахтанг Кікабідзе очолив список партії Саакашвілі на виборах в Грузії

четвер, 1 жовтень 2020, 19:11

В четвер ЦВК Грузії завершила реєстрацію суб'єктів парламентських виборів, призначених на 31 жовтня. Партія "Єдиний національний рух" також представила свій список кандидатів. . Одна з лідерів партії Тіна Бокучава повідомила, що першим номером у пар...