"Не погрожуйте нам": Естонський політик дав поради російським лібералам, які вимагають "план Маршала" для РФ

Колишній глава Естонії Тоомас Ільвес звернувся до російських лібералів, які здебільшого виїхали з РФ на територію країн ЄС. Він заявив, що, попри їхню демонстративну боротьбу з кровопролитним режимом Кремля, їм потрібно розкаятися в злочинах, які несе їхня країна Україні. Про це він написав у себе у Twitter, передають Патріоти України.

Таким чином, Ільвес відреагував на заклик голови регіональних штабів фонду Олексія Навального Леоніда Волкова до колективного Заходу про надання "плану Маршала" для РФ після війни для недопущення реваншизму. "Не загрожуйте нам страшними сценаріями того, що з нами станеться, якщо ми не сприятимемо вам. Адже ті, хто фінансуватиме цей "план", щодня читають про звірства, які Росія творить в Україні", – зазначив естонський експрезидент.

Ільвес зазначив, що подібні заяви від представників РФ сьогодні звучать як здирство та шантаж, і більше ніхто не стане цьому піддаватися. Російські ліберали також відповідальні за те, що сьогодні творить російський народ.

"Ваша культура, якою б великою вона не була колись, не виправдовує вас і не дає вам жодних особливих дозволів. "Це були не ми" не працює, коли всі ми знаємо, що ліберал №1 назвав грузин "щурами" і виправдав анексію Криму", – пригадав він колишні гріхи з біографії Навального.

Політик підкреслив, що нинішня Росія має не будувати плани та вимагати будь-що наперед, а розібратися зі своїм минулим та сьогоденням. Тому що напад на Україну та її мирний народ є наслідком сотень років імперських амбіцій, колонізації народів шляхом залякування та насильства.


У Центральній Африці невідомі скинули бомбу на базу "вагнерівців"

середа, 30 листопад 2022, 21:43

Невідомий літак скинув бомбу на базу «вагнерівців» у Центральній Африці. Про це повідомляє уряд Центральноафриканської Республіки, передають Патріоти України.

Росія офіційно збирає армію зеків: це все частина плану

середа, 30 листопад 2022, 21:32

Наскільки ефективне вагнерівське вербування? І чи легко керувати на полі бою зеками? І чи не обернеться рішення дозволити Пригожину зібрати приватну армію поразкою режиму путіна. Кухар Путіна Пригожин отримав карт-бланш на збір армії із ув'язнених. ПВК...