"Не погрожуйте нам": Естонський політик дав поради російським лібералам, які вимагають "план Маршала" для РФ

Колишній глава Естонії Тоомас Ільвес звернувся до російських лібералів, які здебільшого виїхали з РФ на територію країн ЄС. Він заявив, що, попри їхню демонстративну боротьбу з кровопролитним режимом Кремля, їм потрібно розкаятися в злочинах, які несе їхня країна Україні. Про це він написав у себе у Twitter, передають Патріоти України.

Таким чином, Ільвес відреагував на заклик голови регіональних штабів фонду Олексія Навального Леоніда Волкова до колективного Заходу про надання "плану Маршала" для РФ після війни для недопущення реваншизму. "Не загрожуйте нам страшними сценаріями того, що з нами станеться, якщо ми не сприятимемо вам. Адже ті, хто фінансуватиме цей "план", щодня читають про звірства, які Росія творить в Україні", – зазначив естонський експрезидент.

Ільвес зазначив, що подібні заяви від представників РФ сьогодні звучать як здирство та шантаж, і більше ніхто не стане цьому піддаватися. Російські ліберали також відповідальні за те, що сьогодні творить російський народ.

"Ваша культура, якою б великою вона не була колись, не виправдовує вас і не дає вам жодних особливих дозволів. "Це були не ми" не працює, коли всі ми знаємо, що ліберал №1 назвав грузин "щурами" і виправдав анексію Криму", – пригадав він колишні гріхи з біографії Навального.

Політик підкреслив, що нинішня Росія має не будувати плани та вимагати будь-що наперед, а розібратися зі своїм минулим та сьогоденням. Тому що напад на Україну та її мирний народ є наслідком сотень років імперських амбіцій, колонізації народів шляхом залякування та насильства.


Путін порушив свою обіцянку Китаю та збрехав Сі Цзіньпіну - постпред України в ООН

п’ятниця, 31 березень 2023, 23:51

Постійний представник України при ООН Сергій Кислиця сказав, що Кремль обманює і зневажає навіть тих, кого оголошує своїми стратегічними партнерами, передають Патріоти України. "Путіну знадобилося лише чотири дні, щоб порушити ще одне зобов'язання, яке...

"Ще трохи, і цей самозакоханий остолоп добалакається": Гіркін відреагував на послання Лукашенка

п’ятниця, 31 березень 2023, 23:43

Російський терорист Ігор Гіркін (Стрєлков) емоційно відреагував на сьогоднішнє щорічне послання лідера Білорусі Олександра Лукашенка до нації та парламенту, заявивши, що той зовсім "неадекватний", передають Патріоти України. У своєму Telegram Гіркін ро...