
Українці, які отримують фінансову допомогу у Польщі, мають попереджати про намір залишити країну. У такому разі органи соцзахисту відмінять нарахування грошей. Ті, хто без попередження поїдуть із країни і продовжать отримувати гроші, мають їх повернути з відсотками. Про це повідомили в Управлінні соціального страхування у Польщі виданню Wroclife, передають Патріоти України.
Попереджаю, що ми маємо можливість перевірити, чи покинула та чи інша людина нашу країну. Коли іноземець, який отримує від нас гроші, не повідомить про від'їзд з Полящі, йому доведеться повернути надмірно зібрані кошти з відсотками, – оголошує Ковальська-Матіс
Чиновники нагадують, що пільга для біженців належить лише людям, які перебувають у Польщі. Громадяни України, які планують виїхати за межі країни більш ніж на 30 днів, мають повідомити про цей факт управління та відмовитись від отримання допомоги.
Управління соцзахисту Польщі має доступ до різних державних реєстрів. "Сюди входить, наприклад, освітня інформаційна система, центральний список застрахованих осіб. За потреби ми зможемо використати спеціальний реєстр громадян України, який веде Прикордонна служба", – зазначили у відомстві.
Латвійська розвідка попереджає про можливі гібридні провокації з боку росії проти країн східного флангу НАТО, зокрема держав Балтії та Польщі, передають Патріоти України. Як повідомляє Fox News із посиланням на представників спецслужб, метою таких дій ...
Країни Європи повинні готуватися не лише до деокупації українських територій, а й до можливого розпаду Російської Федерації, ризик якого зростає з кожним днем війни в Україні. Такий сценарій може супроводжуватися виходом окремих регіонів зі складу РФ, ...