Не посоромився потиснути руку: Глава МЗС Угорщини зустрівся з Лавровим на полях Генасамблеї ООН (фото)

Міністр закордонних справ Угорщини Петро Сійярто зустрівся з главою МЗС країни-агресора Росії Сергієм Лавровим у Нью-Йорку на полях Генасамблеї ООН. Фото зустрічі Сійярто опублікував у Facebook, передають Патріоти України.

За його словами, «є лише одне вирішення проблеми інфляції воєнного часу та стрибкоподібних цін на енергоносії: мир». Міністр заявив, що, користуючись можливостями, наданими ООН, він сказав про це Лаврову, «на жаль, як єдиний серед міністрів закордонних справ ЄС».

Глава російського МЗС Сергій Лавров запізнився на півтори години на засідання Ради Безпеки ООН і пішов одразу після свого виступу. Представники України та США висміяли поведінку російського чиновника. Український міністр закордонних справ Дмитро Кулеба під час свого виступу звернув увагу на те, як швидко після своєї промови Лавров втік із засідання. «Я помітив, що російські дипломати тікають так само майстерно, як російські солдати», — сказав Кулеба.

Кадиров заявив, що готовий відправити своїх солдат на Бєлгородщину для "ліквідації українських ДРГ"

понеділок, 5 червень 2023, 9:05

Глава Чечні (РФ) Рамзан Кадиров заявив, що готовий направити до Бєлгородської області свої підрозділи. Про це він у неділю, 5 червня написав у своєму Telegram-каналі. . На його думку, це було б "хорошим рішенням". . "Загалом кількість чеченських бі...

Битва за "дорогу життя" до Бахмута: Українські воїни розповіли, як давали відсіч російським загарбникам (відео)

понеділок, 5 червень 2023, 8:42

Українські бійці із 3-ї штурмової бригади, які брали участь у боях за "дорогу життя" до Бахмута на Донеччині, розповіли про ту операцію. Основним завданням військових було зупинити обстріли життєво важливого для оборони міста шляху, водночас ворог вдав...