"Не потребую особливих умов": Нардепка Безугла розповіла про своє перебування у Сєвєродонецьку

Народна депутатка Мар'яна Безугла прокоментувала своє перебування у Сєвєродонецьку Луганської області, за яке наразі точаться бої з російськими окупантами. Про це Безугла написала на своїй сторінці у Facebook, передають Патріоти України.

"Ініціатива особиста, на запит військових, родичів, звернення. Який морально-психологічний стан? Боєготовність? Командири? Прагнення, чаяння, ідеї? Чи доходить інформація зверху донизу, знизу догори? Що з постачанням? Чи прибуває сучасне озброєння? Як годують бійців на передовій? Яке медичне забезпечення? Що працює з законів, а що в реальності ні і треба міняти? Це тільки кілька питань, чому потрібний цивільний демократичний контроль під час війни. І це парламентська функція Комітету ВРУ з питань національної безпеки, оборони та розвідки", - зазначила Безугла.

Вона підкреслила, що ніяких наказів і розпоряджень нардеп не віддає. "Порада, допомога, комунікація, підтримка, контроль. Працюю майже непублічно, бо не час. Бути разом з військовими в зоні бойових дій — це також ще і розділяти долю ризику. Сама свого часу була мобілізована, так що можу адаптуватися до обставин та звісно не потребую особливих умов перебування. Робочі групи, засідання Комітету маю онлайн", - йдеться у повідомленні нардепки.

Хутко зник: Де зараз знаходиться глава Чернівецької УПЦ МП, у якого проходили обшуки СБУ

п’ятниця, 2 грудень 2022, 23:53

Митрополит Чернівецької єпартії УПЦ МП Мелетій, у якого, за свідченням СБУ, під час обшуків з-поміж іншого було знайдено документи про російське громадянство, поїхав до Молдови. Фото Мелетія на богослужінні в Молдові з’явилися на сторінці єпископства У...

Чи дійсно Києво-Печерська лавра перейшла до ПЦУ: Міністр культури звернув увагу на деякі нюанси

п’ятниця, 2 грудень 2022, 23:29

Власність всієї Києво-Печерської лаври перебуває у володінні держави, але обтяжена угодами, укладеними в різні часи та на різних умовах. У Мінкульті повідомили, що на сьогодні мова не йде про передавання Києво-Печерської лаври до Православної церкви Ук...