Не прослужили і п'яти років: В окупованому Криму почали утилізувати допоміжні судна "Сирійського експреса" (фото)

Зазначається, що терміново придбані у 2015 році судна здебільшого не побули у складі ВМФ РФ й п’яти років. Деякі зробили за цей час лише кілька рейсів. Почалася утилізація допоміжних "військово-транспортних" суден, котрі брали участь у так званому "Сирійському експресі", інформують Патріоти України.

Як повідомляють неофіційні російські джерела, перші з цих суден почали "розпилювати" на металолом у Паливній (Графській) бухті окупованого у 2014 році Росією міста Севастополь. Наразі, мова йде про колишні вживані цивільні суховантажні судна, які терміново були придбані владою РФ у 2015 році для перевезення військових вантажів з РФ до Сирії, оскільки наявних можливостей у ВМФ РФ для подібних операцій було вкрай недостатньо.

Військовий транспорт ВМФ РФ "Вологда-50" (колишнє турецьке вантажне судно Dadali). Фото: Анадолу.

Зокрема, утилізують суховантажні "Вологда-50" і "Казань-60", що були придбані у комерційних операторів Туреччини й раніше мали назву Dadali (належав компанії Bulkhan Shipping & Trading) та "Георгий Агафонов" (списане українське судно, яке було продане, як непридатне до експлуатації, турецькій компанії Denizcilik у 2014 році).

Російські оглядачі припускають, що незабаром утилізують й ще два подібних судна, закуплених у 2015 році у турецьких компаній - "Кизил-60" (колишня назва - Smyrna) та "Двініца-50" (Alican Deval).

"Двініца-50", "Кизил-60", "Вологда-50" та "Казань-60" у Севастополі. Фото: РБК.Нагадаємо, загалом через критичну нестачу власних можливостей з забезпечення вантажних перевезень військовими судами у Сирію ВМФ РФ закупили у 2015 році близько десятка вживаних суховантажних суден.

Однак через поганий технічний стан майже всі ці судна за умовні п’ять років експлуатації здійснили лише кілька рейсів. При цьому, наявні можливості ВМФ РФ після утилізації суден допоміжного флоту з перевезення військового вантажу, скоріш за все, суттєво зменшаться.

"Не исключено, что теперь россияне сосредоточатся на терроре северных областей Украины и возобновят ракетные удары с территории Беларуси", - Злий Одесит

вівторок, 9 серпень 2022, 22:14

"В Беларуси продолжается концентрация российских средств ПВО, в частности ЗРК С-300-С400 и БК к ним. В частности, на российской военной базе на аэродроме "Зябровка" (Гомельская область). Размещено не менее 9 ПУ ЗРК С-300 и С-400, ЗРПК Панцирь-С1, а так...

"Кінець декомунізації Мальборка": У польському місті знесли пам'ятник Червоній армії (фото, відео)

вівторок, 9 серпень 2022, 21:59

У місті Мальборк, що на півночі Польщі, за вказівкою Інституту національної пам’яті, було знесено пам’ятник Червоній армії СРСР, зведений у 1945 році. Про це повідомляє видання Nasze Miasto, передають Патріоти України. Жителі Мальборка після початку по...