Не просто "символ": Військовий експерт пояснив, чому Кремль вчепився в Соледар і Бахмут

Кремль піде на будь-які втрати в боях за Бахмут і Соледар - йому потрібна хоча б якась перемога в Україні. Тому що Путіну все важче і важче мотивувати росіян на війну, розповів військовий експерт Олег Жданов в інтерв'ю виданню "Обозрєватєль", передають Патріоти України.

"Соледар - це символ. Соледар, Бахмут. Будь-який населений пункт сьогодні для Російської Федерації-це символ. Їм потрібна перемога для того, щоб мотивувати суспільство на продовження війни", – заявив фахівець.

При цьому Жданов переконаний. що російський диктатор Путін планує оголосити нову, другу хвилю мобілізації - а без хоч якихось перемог мало хто з росіян піде воювати.

"Він взагалі хотів би загальну мобілізацію. У всякому разі, так говорять деякі джерела з Кремля. Але сьогодні немає підстав для цього, немає перемог. Що сказати росіянам? Ми програємо-йдіть у військкомат? Ні, так ніхто не піде. Але якщо так: "Дивіться, сьогодні ми взяли Соледар, а завтра ми візьмемо Київ, треба добити націоналістів і бандерівців в їх барлозі " – так, це мотив. Тому на сьогоднішній день важливий не сам Соледар. Просто, на думку російських воєначальників, в Соледарі у нас найслабше місце в обороні. Вони довго намагалися взяти Бахмут, але потім було прийнято рішення йти на прорив в Соледар", − пояснив експерт.

Саме тому, вважає Жданов, для Путіна і його генералів немає особливої різниці, чи Бахмут захоплювати, чи Соледар, чи будь-яке інше українське місто - тому головне для них це пропагандистський символізм.

"Тривожно в країні": Скабєєва поскаржилася на проблеми на фронті і заявила, що Росію хочуть "усунути" (відео)

середа, 7 червень 2023, 11:28

На тлі терористичного акту Росії на Каховській гідроелектростанції та регулярній "бавовні" у Білгородській області самої РФ засумувала навіть віддана режиму Кремля пропагандистка Ольга Скабєєва. Вона зауважила, що окупанти останнім часом не тішать її п...

ЗСУ просуваються на флангах під Бахмутом, ворог втрачає позиції: Сирський показав відео

середа, 7 червень 2023, 10:58

Українські військовослужбовці продовжують запеклі бої проти російських окупантів на Бахмутському напрямку. Завдяки титанічним зусиллям захисники країни просуваються на флангах під Бахмутом, передають Патріоти України. У свою чергу, російські терористи ...