Не простили висловлювань за парад, вбитих морпіхів, рішучість: Безсмертний розповів про своє блискавичне звільнення з команди Зеленського

Примітно, що як при призначенні так і при звільненні з посади обійшлося без побачення з головою держави - дуже зайнятий

Звільнений сьогодні президентом Володимиром Зеленським з посади парламентера в політично підгрупі в ТКГ в Мінську Роман Безсмертний прокоментував указ президента. Про це він розповів в ефірі 24 каналу, зазначають Патріоти України.

Безсмертний сказав, що зазвичай президенти пояснювали причини, чому призначають або звільняють людей. Зараз ніхто нічого не пояснює.
"Коли мене призначили, я через деякий час запитав:" Чому ви так дієте? ", Тому що це був не єдиний випадок ... Відповідь була дуже короткою:" У нас немає часу на зустрічі ". Причина дуже проста - це відповідь на то, як люди можуть організовувати процес ".
На думку Безсмертного, його звільнення пов'язано не тільки з останньою заявою про те, що Україна, після загибелі чотирьох морпіхів в Донбасі, повинна була припинити діяльність в Мінську до зустрічі в нормандському форматі.
Політик сказав, що постійно публічно висловлював свою точку зору, яка припадала "не в масть". Він зазначає, що коректно говорив, як слід діяти в тих чи інших обставинах.
"Починаючи з того, що в умовах війни не можна не проводити військовий парад ... Не треба дзвонити Путіну, а треба діяти. Різко і послідовно. Я не можу зрозуміти позицію, коли Україна - сильна країна, своїм народом, суспільством - демонструє якусь то боязнь по відношенню до абсолютно неорганізованої Росії. Я не розумію, чому не відповідають на фронті, коли йде обстріл", - сказав Безсмертний.

Скрепи у захваті: Відома британська газета оскандалилася з фото "російського" Криму

п’ятниця, 23 серпень 2019, 13:15

The Guardian опублікувала світлину з фестивалю "Таврида - АРТ". Британська газета The Guardian написала, що окупований РФ Крим є частиною Росії, опублікувавши знімок з півострова. Про це повідомляють в Telegram-каналі "RT російською", передають Патріот...

"Порошенко дозволив захоплювати рабів": Пропаганда "ДНР" вигадала нову страшилку про Україну

п’ятниця, 23 серпень 2019, 11:45

Пособниця бойовиків для росТБ розповіла, що сама бачила документ, нібито підписаний п`ятим президентом України Петром Порошенком. Терористка "ДНР" на прізвисько Боня розповідала про українців, які приїжджали на Донбас за "рабами". За її словами в інтер...