Не пускають навіть із "шенгеном": Росіяни з подвійним громадянством не можуть втекти від мобілізації до Естонії

Росіяни з подвійним громадянством не зможуть втекти від мобілізації в Естонію. Їх не врятують навіть вже наявні шенгенські візи. Про це повідомляє SchengenVisaInfo, передають Патріоти України.

За даними видання, Естонія вирішила вдатися до таких рішень через потік росіян з подвійним громадянством. Після того, як Путін оголосив про мобілізацію, потік бажаючих перетнути кордон значно збільшився.

За даними ERR, в Департаменті поліції і прикордонної охорони Естонії вже підтвердили, що росіянам з подвійним громадянством заборонено в'їжджати в країну навіть з шенгенською візою. За словами прес-секретаря департаменту Естонії Брітта Зеппа, Естонія застосовує більш суворі правила до цієї групи мандрівників, оскільки вони ще й брешуть.

"Дійсно, російсько-ізраїльським громадянам також був заборонений в'їзд в країну на прикордонному переході, в першу чергу тому, що люди повідомляли неправдиву інформацію, і були підстави вважати, що їх заяви про дійсну мету поїздки не відповідають дійсності. як вже було сказано", - сказав Зепп.

У Міністерстві внутрішніх справ Естонії зазначили, що особи з подвійним громадянством, одне з яких російське, як і раніше можуть перетинати кордон за умови, що їх в'їзд є законним і цілеспрямованим. "Всі рішення приймаються для безпеки Естонії і всієї Шенгенської зони", — заявив заступник міністра внутрішньої безпеки МВС Вейко Коммусаар.

"Росія має стати духовним лідером": Віщунка з Гоа шокувала "пророцтвами" на росТБ (відео)

неділя, 2 квітень 2023, 14:28

Російська пропаганда пробила нове дно, задуривши глядачам голови "прогнозами" відомої "віщунки" з Гоа. Невідома жінка у золотих аксесуарах та колоритному вбранні розповідала, яке велике майбутнє у Росії та "шалена енергетика" у російської землі, переда...

"Значні небойові втрати": Британська розвідка розповіла про вплив алкоголізму на російських вояк

неділя, 2 квітень 2023, 13:50

Втрати Росії з початку повномасштабного вторгнення становлять до 200 тисяч людей, водночас значна частина з них була спричинена небойовими причинами. Про це йдеться в недільному огляді розвідувального співтовариства міністерства оборони Великої Британі...