Не пускають навіть із "шенгеном": Росіяни з подвійним громадянством не можуть втекти від мобілізації до Естонії

Росіяни з подвійним громадянством не зможуть втекти від мобілізації в Естонію. Їх не врятують навіть вже наявні шенгенські візи. Про це повідомляє SchengenVisaInfo, передають Патріоти України.

За даними видання, Естонія вирішила вдатися до таких рішень через потік росіян з подвійним громадянством. Після того, як Путін оголосив про мобілізацію, потік бажаючих перетнути кордон значно збільшився.

За даними ERR, в Департаменті поліції і прикордонної охорони Естонії вже підтвердили, що росіянам з подвійним громадянством заборонено в'їжджати в країну навіть з шенгенською візою. За словами прес-секретаря департаменту Естонії Брітта Зеппа, Естонія застосовує більш суворі правила до цієї групи мандрівників, оскільки вони ще й брешуть.

"Дійсно, російсько-ізраїльським громадянам також був заборонений в'їзд в країну на прикордонному переході, в першу чергу тому, що люди повідомляли неправдиву інформацію, і були підстави вважати, що їх заяви про дійсну мету поїздки не відповідають дійсності. як вже було сказано", - сказав Зепп.

У Міністерстві внутрішніх справ Естонії зазначили, що особи з подвійним громадянством, одне з яких російське, як і раніше можуть перетинати кордон за умови, що їх в'їзд є законним і цілеспрямованим. "Всі рішення приймаються для безпеки Естонії і всієї Шенгенської зони", — заявив заступник міністра внутрішньої безпеки МВС Вейко Коммусаар.

Скандал з ''пунктами незламності'' у Києві: Кличко відкинув закиди Зеленського і "слуг" у профанації, звинувативши президента і його оточення в недостойних маніпуляціях

понеділок, 28 листопад 2022, 0:30

Мер Києва Віталій Кличко заявляє, що в місті відкрито понад 430 пунктів обігріву, і всі вони працюють, що можна перевірити за мапою на сайті міста. Пряма мова: "Адреси всіх пунктів є на карті, що розміщена на офіційному сайті нашого міста. Журналісти м...

"Він вже дорослий...": Посол Росії у Великій Британії дивно пояснив, чому його син не воює

неділя, 27 листопад 2022, 23:15

Надзвичайний посол РФ у Великобританії Андрій Келін відповів, чому його син не був призваний під час часткової мобілізації, передають Патріоти України. Як він заявив в інтерв'ю ВВС, причина в тому, що у нього є власна родина. "Мій син уже дорослий. У ...