Не Путін, а "Васіліч": Стало відомо, хто буде балотуватися в президенти РФ на наступних виборах

У Росії на наступних виборах в президенти замість Путіна буде балотуватися його двійник. Його, зокрема, у РФ кулуарно називають “Васіліч”. Про це в рамках єдиного телемарафону повідомив кандидат психологічних наук, поліграфолог Дмитро Попов, передають Патріоти України.

За його словами, у Путіна може бути так звана акцентуація характеру, яка має назву “соціопатія”. Тобто він не відчуває емпатії до інших людей. І він намагається себе протиставити всьому оточуючому середовищу з придбанням з цього будь-яких бонусів.

“Я бункерного варіанту, тобто оригінального не бачив з вересня цього року, з зустрічі з Ердоганом. Після цього був двійник. На відео, де хтось з "ДНР" розмовляв з Путіним і умовляв його йти на президента - це теж двійник, в Росії його називають "Васіліч". Там є певна історія, коли патріарх Кирило з трибуни чомусь назвав путіна "Васілічем". Щодо нього - я не можу сказати, що ця людина якимсь чином відрізняється психічно або фізично. Це людина, яка відповідає навіть не 71 року, а 60+. Це людина молодша за оригінального Путіна”, - розповів Дмитро Попов.

Він також додав, той Путін, який був на зустрічі з Ердоганом, дійсно має проблеми зі здоров’ям. “І є певні проблеми з розумовою діяльністю, тобто йому дуже важко працювати президентом Російської Федерації. Це помітно навіть на камери. Але зараз буде обиратися саме двійник, а не сам “володар перснів”, - наголосив політолог.

"На кону довіра до США": Глава МЗС Польщі закликав спікера Палати представників Джонсона почути "замучений народ України"

понеділок, 26 лютий 2024, 10:00

Втрата довіри союзників боляче вдарить по інтересам США у світі, підірве лідерство Вашингтона у демократичному співтовариствв. Сполучені Штати мають підтримати Україну, на кону стоїть довіра до США. Про це у неділю, 25 лютого, заявив Міністр закордонни...

Колишні вагнерівці знову воюють проти України, зокрема в районі Авдіївки, - українська розвідка

понеділок, 26 лютий 2024, 9:59

Країна-агресор Росія знову використовує у війні проти України найманців колишньої приватної військової компанії (ПВК) "Вагнер", яку визнано міжнародною злочинною організацією. Про це заявив в опублікованому інтерв'ю агентству "Інтерфакс-Україна" заступ...