"Не питайте мене, як протікає спецоперація": Актор із "Кварталу 95" показав Путіна, який хворіє на нетримання сечі (відео)

Актор студії "Квартал 95" Юрій Великий показав нову комедійну пародію на президента РФ Володимира Путіна. Цього разу диктатор у виконанні гумориста страждає через нетримання сечі на Пітерському міжнародному форумі, який автор назвав "Путінським". Ледь не вискакуючи зі стільця актор "поспілкувався" з гостями про війну в Україні, світових лідерів та псевдореспубліки "Л/ДНР". Допис з'явився на його каналі в YouTube, передають Патріоти України.

Свій "виступ" Великий розпочав з того, що висміяв курйоз Путіна в розмові з президентом Казахстану. Тиран не зміг чітко вимовити ім'я Касим-Жомарта Токаєва, а тому комік вирішив використати цей інцидент, перекрутивши в ролику й імена інших лідерів.

Він також згадав, що глава Казахстану публічно не визнав псевдореспубліки. "Дякую президенту Казахстану Токаєву за таку підставу. Ось ви кажете, що не збираєтеся визнавати "ЛНР" та "ДНР", а що ви скажете, якщо ми, до прикладу, не визнаємо кумис? Але про це пізніше", – сказав "Путін".

Після цього герой відео запропонував журналістам поставити запитання та перерахував гостей, що нібито не приїхали на форум. "На жаль, не зміг відвідати наш форум лідер Китаю Сизий Пень. Ой, Дзень-Дзелень. А також не зміг приїхати лідер північної Кореї Крем Чай Сир", – висміяв актор курйоз на заході.

Всі відповіді на запитання супроводжувалися кумедними виразами обличчя "диктатора", що усім виглядом показував, як йому хочеться в туалет. Герой попросив не вимовляти при ньому слова "протікає операція", "сущие пустяки" тощо.

В кінці він додав, що лідери європейських країн – "Джорис Бонсон", "мадмуазель Макарон" та "Шолаф Ольц" підтримали введення санкцій, однак росіянам не потрібно хвилюватися, бо набирає обертів "програма імпортообурення", а ВВП впаде як патріарх Кирило в храмі.

На Хмельниччині любителі "російського шансону" жорстоко побили чоловіка, який зробив їм зауваження (відео)

п’ятниця, 29 вересень 2023, 8:47

У місті Дунаївці Хмельницької області двоє чоловіків побили місцевого жителя, який зробив їм зауваження через те, що вони слухали російський шансон. Потерпілий отримав важкі травми. Про це у Facebook-групі "Ділові Дунаївці" розповіла дружина постражда...

Як СРСР вдалося проіснувати 70 років із неробочою економікою: Експропагандист назвав причини

п’ятниця, 29 вересень 2023, 8:29

СРСР, незважаючи на свою неймовірно неефективну економічну модель, все ж таки проіснував майже 70 років. Колишній радянський пропагандист пояснив, що "совєти" досягли такого результату, бо влада мала практично необмежений доступ до людських і природних...