"Не раньше сентября": Ексватажок "ДНР" визнав перевагу ЗСУ та назвав свій строк ескалації боїв на Донбасі

Перерости в повномасштабну війну конфлікту на Донбасі нібито не дає будівництво газопроводу «Північний потік - 2», так як всі сторони конфлікту хотіли б закінчити будівництво не під залпи гармат. Про це заявив екс- «прем'єр-міністр ДНР» Олександр Бородай, передають Патріоти України.
Він зазначив, що будівництво газопроводу хочуть закінчити у вересні, тому восени обстановка на Донбасі може стати більш непередбачуваною: «Война в Донбассе зависит от „Северного потока“. В нем заинтересованы как страны ЕС, так и Россия. Это служит рычагом — Европе, особенно Германии, не хотелось бы войны до завершения стройки».

Також він додав, що українська армія нібито вже готова до можливого наступу: «Они уже сформировали группировку, которая может начать наступление. Она превышает возможности ополчения и по численности войск, и по их оснащенности».

З архіву ПУ. Не сподобався Жукову: Чому українця Береста не нагородили за встановлення прапора над Рейхстагом

неділя, 9 травень 2021, 3:00

Ветеран Другої світової війни українець із Сумщини лейтенант запасу Олексій Берест в 1960-і роки добивався, щоб радянська держава визнало: він разом з солдатами Єгоровим і Кантарія встановив над Рейхстагом прапор перемоги. Однак добитися правди так і н...

Це не тільки "Папік": Міністр культури Ткаченко розповів, що РФ продають велику кількість українських серіалів

субота, 8 травень 2021, 23:42

Міністр культури та інформаційної політики України Олександр Ткаченко заявив, що до Росії продається велика кількість серіалів, які виробляються в Україні. Про це Ткаченко сказав в інтерв'ю, відповідаючи на питання про продаж прав на український серіал...