
Російські окупанти ввечері, 12 лютого, не запускали по території України іранські дрони. Загарбники для атаки обрали розвідувальний безпілотник та повітряні кулі з кутовими відбивачами. Про це повідомляють Повітряні сили ЗСУ, передають Патріоти України.
"Інформація про застосування противником "шахедів" увечері 12 лютого на Дніпропетровщині, яка розповсюджується деякими телеграм-каналами, не відповідає дійсності. Ворог використав розвідувальний БпЛА та кілька повітряних куль з кутовими відбивачами. По ворожому БпЛА працювала протиповітряна оборона повітряного командування "Схід". Результат уточнюється", - йдеться у повідомленні.
Голова Миколаївської ОВА Віталій Кім, який також попереджав про удари іранськими дронами, після повідомлення Повітряних сил зауважив, що ворожі цілі летіли на висоті 400 метрів. "Хоча всяке може бути. І слава Богу", - уточнив Кім.
Нагадаємо, ввечері, 12 лютого у Дніпропетровській, Харківській та Полтавській областях була оголошена повітряна тривога. Голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук та очільник Миколаївської ОВА Віталій Кім повідомляли про загрозу ударів іранськими дронами.
Палка вибиває палицю, а українські безпілотники — російський паливний ринок. Черговий адепт "руського міра" раптово прокинувся в реальності, де бензин став дефіцитною розкішшю, передають Патріоти України. . Російський Z-пропагандист Гольман на власній...
Російські артисти продовжують скасовувати літні гастролі у Криму. Про це пише Крим.Реалії, аналізуючи повідомлення російських ЗМІ. Зокрема гуморист Володимир Винокур, який найближчими днями мав виступити в Керчі, Феодосії, Ялті та Сімферополі, відмовив...