Не*** шастать: Телеканал "Дождь" позбавили ліцензії ще в одній європейській країні

У Литві також анулювали ліцензію на мовлення телеканала "Дождь". Про це повідомляє комісія з радіо та телебачення, передають Патріоти України.

Як пояснює комісія, ліцензія, видана в Латвії, давала право телеканалу розповсюджувати створений контент у країнах Євросоюзу, у Росії, США та інших країнах. Уже від 8 грудня телеканал не зможе мовити в Литві.

Скандал з телеканалом "Дождь"

Днями на російському телеканалі "Дождь" заявили про допомогу в оснащенні мобілізованих окупантів, яких воюють проти України. Пізніше ведучого Олексія Коростельова звільнили з телеканалу.

У вівторок, 6 грудня стало відомо, що національна рада з електронних ЗМІ Латвії ухвалила рішення про анулювання ліцензії каналу "Дождь".

Дуже важливий крок! Рада скасувала сплату ПДВ та мита при ввезенні дронів, тепловізорів та рацій

понеділок, 6 лютий 2023, 15:59

Верховна Рада звільнила від сплати мита та податку на додану вартість ввезення дронів, тепловізорів та рацій в країну, передають Патріоти України. "Рада схвалила наші законопроекти №8360/8361-д щодо звільнення від ПДВ та мита ввезення коптерів, теплові...

"Працюємо": Коханка Путіна Кабаєва порівняла роботу російських пропагандистів з "автоматом Калашникова"

понеділок, 6 лютий 2023, 15:53

Колишня олімпійська чемпіонка та ймовірна коханка диктатора Путіна Аліна Кабаєва порівняла роботу російських пропагандистів з "автоматом Калашникова", передають Патріоти України. Кабаєва виступила з нагоди заснування одного із російських пропагандистсь...