Не схотів бути "слугою"? Консультант шоу "Слідство ведуть екстрасенси" відмовився від місця в Раді

Андрій Лисюк за власним бажанням відмовився від депутатського мандата.

Олена Хоменко. Фото: скріншот з відео.

Центральна виборча комісія заявила, що обраний на виборах до Верховної Ради за списком партії "Слуга народу" експерт-криміналіст шоу "Слідство ведуть екстрасенси" Андрій Лисюк відмовився від депутатського мандата. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на прес-службу ЦВК України в Facebook.

Таким чином, згідно з ч.4 ст.101 закону про вибори народних депутатів, ЦВК має визнати обраним наступного за черговістю кандидата в нардепи, яким є Олена Хоменко. У повідомленні наголошується, що Лисюк подав прохання за власним бажанням. Замість нього обраним депутатом за списком "Слуги народу" визнана директор з управління і розвитку цифрових продуктів ТОВ "Квартал 95", волонтер "Ліги волонтерів" Олена Хоменко.

Андрій Лисюк - директор юридичної компанії Hillmont Partners. Закінчив юрфак академії СБУ. Працював на оперативних і керівних посадах Головного управління по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю управління СБУ в Києві. Науковий консультант телепроектів СТБ, зокрема шоу "Слідство ведуть екстрасенси".

"Перевага НАТО над Росією "скоротилася": У Пентагоні стурбовані та вживають заходів

четвер, 19 вересень 2019, 22:53

Генерал Джозеф Данфорд заявив, що в Альянсі розуміють усю небезпеку ситуації та розробляють нову стратегію. В умовах озброєння Росії і підйому насильницького екстремізму в деяких районах Азії, Африки та Близького Сходу НАТО повинно зробити все, щоб кож...

Міністр оборони України розповів про плани реформування ВМСУ

четвер, 19 вересень 2019, 22:12

На перебудову ВМС підуть роки, але почнуть її швидко. Міністр оборони України Андрій Загороднюк розповів про плани реформування Військово-морських сил України, де приоритетами стануть розвиток інфраструктури та особового складу. Про це він розповів в і...