Не соромляться заробляти на крові: Сім'я Медведчука володіє у Криму бізнесом, який з'явився після анексії

Сім'я глави політради "Опозиційної платформи - За життя" народного депутата України Віктора Медведчука володіє у Криму бізнесом, який з'явився там уже після російської анексії. Про це 26 червня повідомив проект "Крим.Реалії", передають Патріоти України.

Дві фірми в селищі Гаспра записано на дружину Медведчука Оксану Марченко. Їх місцем розташування в декларації політика зазначено "Республіку Крим" – окупаційне утворення, створене після анексії півострова. Існування "Республіки Крим" не визнають Україна і міжнародна спільнота.

ТОВ "Таврія-інвест" і ТОВ "Фірма Укрснаб" в українському реєстрі юридичних осіб немає. Фірму "Таврія-інвест", за даними російської Федеральної податкової служби, було зареєстровано навесні 2015 року зі статутним капіталом більш ніж 1 млрд руб. Основний профіль компанії – управління нерухомістю й будівництво. Компанія, за даними видання "Крим.Реалії", щорічно зазнає мільйонних збитків, однак і далі діє. "Таврія-інвест" 2017 року перенесла свій офіс із Гаспри в Москву.

2016 року ця компанія заснувала підприємство "Фірма Укрснаб" зі статутним капіталом 3 млн руб. Її основний вид діяльності – зведення будівель та автошляхів.

ТОВ "Таврія-інвест", а через нього і ТОВ "Фірма Укрснаб" володіють три українські компанії, що є у власності Марченко і Медведчука: ТОВ "Інвестиційна компанія "Укркапітал", ТОВ "Інвестиційна компанія "Терра-інвест" та ТОВ "Інвестиційна компанія "Спорт-тур". Ці компанії, за винятком "Спорт-туру", зареєстровано в Києві за однією адресою з офісом "Опозиційної платформи – За життя" на вулиці Великій Васильківській, 23 б.

"Крим.Реалії" з'ясувало, що сім'я Медведчука володіла ще однією фірмою у Криму – ТОВ "Таврія-капітал". Її було зареєстровано на тих самих власників і за тією самою адресою, що й "Таврію-інвест"; її профілем була діяльність готелів та інших місць розміщення. Фірма з'явилася в російському реєстрі влітку 2015 року, але наприкінці 2016 року її ліквідували.

Видання намагалося дізнатися в Медведчука подробиці про долю кримських активів та плани щодо їхнього майбутнього. Офіс політика не відповів на запит журналістів.

Медведчук – один із найбагатших депутатів Верховної Ради, він входить до сотні найзаможніших українців за версією журналу НВ. Видання оцінило його статки в $133 млн, він посідає 47-ме місце в рейтингу. Політик відомий своїми зв'язками в Росії, він – кум президента РФ Володимира Путіна.

Хіти тижня. Годі відступати перед фашистською Росією: Сенат Польщі висловив підтримку Україні та застеріг світову спільноту від зняття санкцій із РФ через коронавірус

п’ятниця, 10 липень 2020, 4:00

"Комісія Сенату Республіки Польща у закордонних справах і ЄС звертає увагу, що Польща незмінно підтримує незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України і засуджує анексію Росією Автономної Республіки Крим та міста Севастополь", - йдеться ...

Хіти тижня. "Вали в отставку!": Нардеп від "Слуги народу" накинувся на міністра інфраструктури (відео)

п’ятниця, 10 липень 2020, 2:00

Олександр Куницький заявив про те, що у Харкові під егідою Міністерства інфраструктури функціонують технічні центри, які проводять технічний огляд обладнанням, що навіть не підключено в розетку. Народний депутат від Слуги народу Олександр Куницький заж...