Не так швидко, як би ми хотіли: Очільник ГУР розповів, коли чекати на завершення активної фази війни

Росія напала на Україну / фото REUTERS

Керівник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Кирило Буданов стверджує, що активна фаза війни з Росією має значно скоротитися до кінця року. Про це Буданов сказав у інтерв’ю, передають Патріоти України.

"Активна фаза – це активне ведення бойових дій. Це баталії приблизно того рівня, що відбуваються зараз, коли з рук в руки переходять цілі населені пункти. Оця активна фаза має значно скоротитися до кінця року. Вона зведеться майже до нуля", - заявив він.

За словами Буданова, до серпня кількість озброєння, яке постачається в Україну, набуде значимих кількостей. "Перше – це надходження озброєння в країну, друге – опанування цих озброєнь і тільки тільки на третьому етапі – початок його використання. Це все займає певний проміжок часу. Тому, на жаль, до серпня кількості озброєння, яке необхідне військам, у значимих кількостях не буде. З серпня це все вже буде знаходитися у військових частинах і активно почне використовуватися у бойових діях. Саме тому почнеться переламний момент. Бо зараз нам катастрофічно не вистачає важкого озброєння", - додав очільник ГУР.

Переважали вдесятеро: Гайдай пояснив, чому росіянам вдалося захопити Лисичанськ

понеділок, 4 липень 2022, 11:49

Російській армії вдалося захопити Лисичанськ завдяки десятикратній перевазі. Голова Луганської військової адміністрації Сергій Гайдай повідомив, на п'ятий місяць війни росіянам вдалося форсувати Сіверський Донець, передають Патріоти України. За його с...

Російські загарбники ракетним ударом у Харкові зруйнували школу

понеділок, 4 липень 2022, 11:43

Сьогодні, 4 липня, о четвертій годині ранку російські окупанти завдали ракетного удару по Шевченківському району Харкова. Вибух знищив загальноосвітню школу. Наразі рятувальники розбирають завали. Про це повідомив голова Харківської ОВА Олег Синєгубов ...