Не тільки іржаві автомати: Воїни ЗСУ показали, якими касками забезпечила РФ "другу армію світу" (відео)

Заганяючи на війну проти України дедалі більше росіян, Росія не дуже переймається їхнім захистом. Українські воїни провели "розпаковку" однієї з касок, якими забезпечує російське командування своїх солдатів на фронті, передають Патріоти України.

Під порівняно новим чохлом вони знайшли стару радянську каску, подекуди вкриту іржею. Відео, зняте воїнами,показали в Управлінні стратегічних комунікацій Збройних сил України. "Утилізація на рівні забезпечення від міністерства оборони русні. Іржаві автомати і от такі каски – то є "анало-говнєт", дєтка", – іронізують у СтратКомі.

Знявши "чохол" із тканини, українські захисники спершу подумали, що під ним турботливі російські генерали заховали для своїх солдатів будівельні каски.

Однак, придивившись уважніше, зрозуміли, що під виглядом нових росіянам видають вкриті іржею радянські каски, які зберігалися десь на складах у не найкращих умовах. З "нового" там лише зовнішній чохол і внутрішня "вкладка", прикручена до каски металевими заклепками.

"Кілька днів": У ЗСУ зробили прогноз щодо підготовки нового обстрілу України

четвер, 8 грудень 2022, 0:38

Для підготовки нового масованого ракетного обстрілу українських міст російським окупаційним військам потрібно менше тижня. Про це розповів речник Командування повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат в ефірі Українського радіо", передають Патріоти України. "У буд...

Без електрики, води та опалення: Кличко заговорив про сценарій "апокаліпсису" в Києві

четвер, 8 грудень 2022, 0:28

У разі продовження нанесення РФ ударів по українській інфраструктурі у Києві не виключений сценарій "апокаліпсису", заявив мер Віталій Кличко, передають Патріоти України. За його словами, жителям Києва немає необхідності евакуюватися зараз, але вони по...