Не тільки іржаві автомати: Воїни ЗСУ показали, якими касками забезпечила РФ "другу армію світу" (відео)

Заганяючи на війну проти України дедалі більше росіян, Росія не дуже переймається їхнім захистом. Українські воїни провели "розпаковку" однієї з касок, якими забезпечує російське командування своїх солдатів на фронті, передають Патріоти України.

Під порівняно новим чохлом вони знайшли стару радянську каску, подекуди вкриту іржею. Відео, зняте воїнами,показали в Управлінні стратегічних комунікацій Збройних сил України. "Утилізація на рівні забезпечення від міністерства оборони русні. Іржаві автомати і от такі каски – то є "анало-говнєт", дєтка", – іронізують у СтратКомі.

Знявши "чохол" із тканини, українські захисники спершу подумали, що під ним турботливі російські генерали заховали для своїх солдатів будівельні каски.

Однак, придивившись уважніше, зрозуміли, що під виглядом нових росіянам видають вкриті іржею радянські каски, які зберігалися десь на складах у не найкращих умовах. З "нового" там лише зовнішній чохол і внутрішня "вкладка", прикручена до каски металевими заклепками.

США відправлять Україні Patriot швидше, ніж планувалося

вівторок, 21 березень 2023, 19:19

Системи протиракетної оборони Patriot будуть розгорнуті в Україні швидше, ніж планувалося раніше. Про це повідомляє CNN з посиланням на заяву Пентагону, передають Патріоти України. Українські військові закінчать навчання роботі з системами в США найбли...

Сі Цзиньпін запросив Путіна з візитом до Китаю і заговорив про "історичну логіку" свого візиту в Москву

вівторок, 21 березень 2023, 18:52

Китайський лідер Сі Цзіньпін запросив російського диктатора Володимира Путіна відвідати Китай у 2023 році. Водночас вказав на наявність "історичної логіки" в тому, чому після переобрання на посаді першою країною для офіційної поїздки обрав саме Росію, ...