Не тільки особливий статус для Донбасу: Росія виступила із цинічним закликом у Мінську


Російська делегація у Тристоронній контактній групі закликала українську сторону розпочати прямі переговори із самопроголошеними "Л/ДНР" про закріплення особливого статусу Донбасу у Конституції України. Із такою заявою виступив повноважний представник РФ на переговорах Борис Гризлов, передають Патріоти України.

Крім того, Росія закликала Україну продовжити термін дії закону, який закінчується 31 грудня 2019 року, до 2020 року. Обговорити всі поправки Кремль запропонував спочатку із терористичними "Л/ДНР", а потім на спільному засіданні ТКГ.

Гризлов наполіг, що "для повноцінного введення в дію особливого статусу потрібне його закріплення у Конституції". "Необхідно просуватися до поетапного і повного виконання пунктів Комплексу заходів. Представники Росії і ОБСЄ у Контактній групи готові сприяти такому діалогу, і ще раз підтвердили це на сьогоднішній зустрічі", – висловився він.

Ворогам допомогли "помилитися": Росіяни і колаборанти зібрали гроші на безпілотник для ЗСУ

середа, 17 серпень 2022, 13:50

Самі того не розуміючи, підписники проросійських груп у Телеграмі зібрали гроші на квадрокоптер для ЗСУ. Про це йшлося в ефірі загальнонаціонального телемарафону, повідомляють Патріоти України. Це вдалося зробити за допомогою патріотичних ІТ-фахівців. ...

"Це все частина нашої країни": Що Шойгу казав главі Міноборони Британії за два тижні до вторгнення в Україну

середа, 17 серпень 2022, 13:41

11 лютого 2022 року, за два тижні до початку повномасштабної війни Росії з Україною, міністр оборони Великобританії Бен Воллес приїжджав до Москви і провів таємну розмову з міністром оборони РФ Сергієм Шойгу. Останній не виявив інтересу до переговорів,...