Не тільки особливий статус для Донбасу: Росія виступила із цинічним закликом у Мінську


Російська делегація у Тристоронній контактній групі закликала українську сторону розпочати прямі переговори із самопроголошеними "Л/ДНР" про закріплення особливого статусу Донбасу у Конституції України. Із такою заявою виступив повноважний представник РФ на переговорах Борис Гризлов, передають Патріоти України.

Крім того, Росія закликала Україну продовжити термін дії закону, який закінчується 31 грудня 2019 року, до 2020 року. Обговорити всі поправки Кремль запропонував спочатку із терористичними "Л/ДНР", а потім на спільному засіданні ТКГ.

Гризлов наполіг, що "для повноцінного введення в дію особливого статусу потрібне його закріплення у Конституції". "Необхідно просуватися до поетапного і повного виконання пунктів Комплексу заходів. Представники Росії і ОБСЄ у Контактній групи готові сприяти такому діалогу, і ще раз підтвердили це на сьогоднішній зустрічі", – висловився він.

Є ознаки підготовки до виходу на бойовий курс: В ОК "Південь" розповіли про маневри кораблів РФ у Чорному морі

п’ятниця, 3 лютий 2023, 18:48

З ранку 3 лютого в Чорному морі зафіксовано активність корабельного угруповання держави-терориста Росії. Це може свідчити про підготовку до виходу на бойовий курс. Про це в коментарі "24 каналу" повідомила речниця оперативного командування "Південь" На...

Кличко дав інтерв'ю виданню Bild у вирві від російської ракети "Кинджал" і закликав Захід надати винищувачі

п’ятниця, 3 лютий 2023, 18:29

Мер Києва Віталій Кличко закликав Захід передати Україні винищувачі для захисту від російської агресії. Він наголосив, що Київ досі залишається ціллю окупантів. Політик дав інтерв'ю виданню Bild у вирві від російської ракети "Кинджал", яка прилетіла до...