Не тільки Шкарлет: Нардеп повідомив про розгляд звільнення двох міністрів

Павло Рябікін. Фото: Економічна правда.

Найближчого пленарного тижня парламент розгляне питання про звільнення Сергія Шкарлета з посади міністра освіти і науки та Павла Рябікіна – посади міністра з питань стратегічних галузей промисловості України, передають Патріоти України.

"Замість Шкарлета міністром освіти буде директор Малої академії наук Оксен Лісовий", - написав народний депутат Ярослав Железняк написав у Telegram.

Він зазначив, що це не єдині кадрові ротації, які плануються на найближчий пленарний тиждень. Згодом Железняк повідомив, що Павло Рябікін теж залишає посаду міністра з питань стратегічних галузей промисловості України. Він поїде послом у Китай.

За даними Железняка, новим міністром з питань стратегічних галузей промисловості України буде Олександр Камишин, який очолював "Укрзалізницю".

Звільнення міністрів - деталі

Верховна Рада призначила Шкарлета міністром освіти і науки у грудні 2020 року.

Рябікін обіймає посаду міністра з питань стратегічних галузей промисловості з листопада 2021 року.

27 лютого 2023 року Камишін заявив про відставку з посади голови правління "Укрзалізниці". На цій посаді він перебував з кінця березня 2022 року.

3 березня Камишін став позаштатним радником президента.

Нова неприємність після аварії дочки: Народний депутат Володимир Ар’єв розповів про переслідування його родини

понеділок, 5 червень 2023, 23:55

Народний депутат Володимир Ар’єв повідомив про нові перипетії, які переживає його родина. Після звинувачень щодо його доньки Ярини Ар’євої, депутат розповів, що невідомі спалили автівку його тещі. Про це нардеп написав у Facebook. «Моїй тещі, відомій д...

Шмигаль поспішив? Українські пілоти ще не вирушали на навчання за кордон – Повітряні сили

понеділок, 5 червень 2023, 23:45

Списки українських пілотів для навчання на сучасних винищувачах давно сформовані, але поки що жоден український льотчик не вирушав на навчання за кордон. Про це заявивречник Повітряних сил полковник Юрій Ігнат у коментарі УП. Пряма мова: "Наразі не йде...